Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki. Od Biura Strefy Płatnego Parkowania dostałem uniwersalną naklejkę na szybę (coś w ten deseń jak na zdj, samo P). Wcześniej miałem MobiParking, przez który zawsze kupuję bilety do parkomatu, ale mi się już cała zniszczyła. Kontrolerzy się nie zesrają o to? Czy dla nich nie ma znaczenia, przez jaką appke bilecik kupuje?

#bydgoszcz #motoryzacja (?) #kiciochpyta
laress - Mirki. Od Biura Strefy Płatnego Parkowania dostałem uniwersalną naklejkę na ...

źródło: comment_16630816025dXR6BlpKMXrjrmfC5qthx.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bogdantestowy: Właśnie się zastanawiałem, w jaki sposób egzekwują czy jest zapłacone jakąś aplikacją za parking. Domyślam się, że mają jakiś zintegrowany system. Np. Apcoa, której używa biedronka, czy Lidl, nie wymagają żadnej naklejki, a również używam aplikacji, nawet żeby przyklejać ten bezpłatny parking
@laress: Ja ogółem parkuje MPay, zawsze jak staje, to taka wydrukowana ulotkę zostawiam za szyba. Raz jej nie mogłem znaleźć i na zwyklej kartce napisałem, że "płacę telefonem". Nie było mnie ze 40 min, mandatu nie dostałem :)
@laress od niepamiętnych czasów płacę przez skycash, zazwyczaj daję za szybę kartkę z odręcznie napisanym "płatność aplikacją" i jeszcze nigdy żadnych prób wlepiania kar.