Wpis z mikrobloga

Chodzi ktoś na siłkę z rana przed praca/szkoła? Jak radzicie sobie z powiązaniem posiłku PT ze śniadaniem? Pytam bo nie mam rano totalnie apetytu a słabo ćwiczyć bez konkretnego posiłku :)

#roknasilowni
  • 4
  • Odpowiedz
@oncaa: Zawsze zjedz coś przed treningiem. ZAWSZE. Zrób sobie kawe, owsianke i lecisz. A po treningu pracy sałatka z kurczakiem czy coś w ten deseń. Nawet to w siebie wcisnij :)
  • Odpowiedz
@oncaa: ja też zawsze mialem problemy ze sniadaniami, wszytsko smakuje jak papier ale jest ono najwazniejszym posilkiem w dniu :) Teraz gdy zaczalem sie reguralnei odzywaiac mam wiecej mocy niz kiedys po suplach bez dobrego zarcia :)
  • Odpowiedz
No właśnie rano mam zaciśnięty żołądek do tego stopnia że mam cofki nawet przy owsiance :) Jak ćwiczyłem po pracy to było łatwiej bo obiad przed zawsze był. Myślałem o shake'u z WPC i zrobiłem wg. kilku różnych przepisów ale żaden nie podchodzi (męczę się i pocę strasznie przy piciu). Jak na razie jedyne co wciskam to banan,jogurt i garść bakalii ale wiem że to za mało jak na śniadanie i posiłek
  • Odpowiedz
@oncaa: Podm Ci produkty które ja jem na sniadanie w dni treningowe, moze Ci wejdzie :) Płatki na mleku, 2 jajka, kromka ciemnego chleba, jakies warzywo (pomidor, ogórek) i ewentualnie kawalek kurczaka wedzonego :)
  • Odpowiedz