Wpis z mikrobloga

Potrzebny fachowiec do sprawdzenia samochodu
Mam taką ofertę https://www.otomoto.pl/oferta/dodge-grand-caravan-dodge-caravan-niski-przebieg-lpg-super-stan-ID6EKfwV.html#gallery-open

Samochod jest koło Łodzi, dlaczego taki duży?
Samochód będzie przewoził jeden lub dwa wózki elektryczne + wózek dziecięcy, dlatego musi być pojemny. Potężny silnik, gaz będzie ekonomicznym rozwiązaniem;). Czy kto ma Dodge Caravana i możemi coświęcej opowiedzieć o tym samochodzie?
Mieszkam w Warszawie, sam nie mogę jechać sprawdzić:(.
#samochody #kupnosamochodu #otomoto #lodz #dodge #pomocy #lodzkie#lodzkie
  • 9
  • Odpowiedz
przede wszystkim ten konkretny samochód to jakaś bieda wersja, klima biedna, brak skóry, nie ma elektrycznych drzwi pasażerów, czy klapy bagażnika

jeśli ma 2 butle, to na 95% ma je schowane w kieszaniach środkowych foteli, więc ich nie złożysz w podłogę (ja tak mam)

mój w trasie pali 13l gazu/100km przy prędkości do 130km/h, przy szybszej jezdzie spalanie mocno rośnie
w mieście > 20l/100km

wady:
przy jeździe po dziurach, zawieszenie szybko będzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kkmaster: ja miałem Chryslera Town and Country, ale to to samo, po pierwsze sprawdź automat i czy samochód nie jest zlepkiem trzech innych, reszta bez zarzutu.
  • Odpowiedz
@Immun: czasem town and country nie mają zegarka na środku kokpitu i nie są wykończone w drewnie?;)

@kkmaster jeśli mogę coś zasugerować, to koniecznie sprawdź sobie te elektryczne klapy i drzwi, naprawdę ułatwiają życie i do tego klima na 3 strefy też robi robotę
  • Odpowiedz
@kkmaster bardzo dziwne wyposażenie, szczególnie z tą klimatyzacją.
Sam jeżdżę przedliftem i zgadzam się z tym co
@rumcajs668 napisał.
Zawieszenie dostaje w dupę szybko, ale kupując samemu za oceanem jest tanie jak barszcz. Czasami da się kupić elementy zawieszenia dosłownie po kilka dolarów za sztukę (przesyłka kilkakrotnie droższa) Trwałość odzwierciedla cena..
Spalanie ok 14L gazu, na trasie do 120km/h 12L, w mieście smok, nawet nie sprawdzam bo szkoda nerwów. Szukaj z dobrym
  • Odpowiedz