Wpis z mikrobloga

@ingocnito: @cotidiemorior: @Prawy_Kacper:
Ja rozumiem że to tylko śmieszki ale w sumie od pewnego czasu jak tu siedze, a w sumie siedze od dawna, jeszcze przed wojną pełnoskalową, to ostatnio tak polaków ponosi ułańska wantazja tak bardzo specyficzna dla tego narodu że nie sposób nie parsknąć śmiechem.

Ukraina wje%#a się klinem w ruskich którzy są na tyle ułomni że się tego nie spodziewali, na dobrą sprawę to wuja wiemy... nie znamy oczywiście strat ukraińskich w tej całej ofensywie ale wy już fantazją się zatrzymujecie pod chinami XD a moze się zwyczajnie w świecie okazać że się ukraińcy zaraz wypierdzielą na zbity pysk w kilka tygodni, ofensywa wyhamuje i wojna znów ugrzęźnie w miejscu, albo co gorsza ruscy znów wjadą w te tereny i nic z tego nie wyniknie.

Nie strasze tylko zwyczajnie przypominam że kto jak kto ale polacy to mają wielkie ciągutki do fantazjowania a potem jak zwykle się budzą z ręką w nocniku.

No ale ja też się ciesze każdym metrem odbitej ziemi. Pożyjemy zobaczymy, trzymajmy kciuki za Ukraińców bo to też nasza wojna!
Pozdr0600
#ukraina
#wojna
#geopolityka
#polska
#polzartempolserio
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Frygus96: nie wiem czemu ma służyć ten post i po #!$%@? go napisałeś szczerze mówiąc.

Szczególnie że w ostatnim akapicie sam celebrujesz. To już nie rozumiem intencji tego posta xD.
  • Odpowiedz
@cotidiemorior: troche tak troche nie, napisałem że wiem iż heheszkujecie, chodzi mi jedynie o to że niektórzy serio ślepo wierzą że ukraińcy się zaraz pod moskwą zatrzymają z tego co można wyczytać czasem na tagu.
  • Odpowiedz
@Krisskow: tak wiem, ale niektórzy tak ślepo jarają się każdym sukcesem ukrainy zapominając że w sumie to gówno wiemy co tam sie dzieje i co się wydarzy za np miesiąc.
  • Odpowiedz
@mondrymiszcz: po prostu jestem polakiem i chyba jednak troche znam ten naród i chyba każdy rozumny polak wie że mamy ułańską fantazje, i to jednak się wzięło skądś prawda? po prostu mamy skłonności do przesadyzmu jako naród.
  • Odpowiedz
@Frygus96: Ukraińcą idzie dobrze bo ruscy na terenie ukrainy mają mało wojska liczebnie jest to porównywalnie z armią ukraińską, wiec wojska musza przerzucać raz tu raz tu a ukraińcy wykorzystali to że ruscy przerzucili wojska pod chersoń (gdzie zatrzymali dzięki temu ukraińców) a co za tym idzie wysyłając wojska pod chersoń rosjanie osłabili kierunek frontu na izjum i ukraińcy z tego skorzystali thats all.
Jakby ruscy chcieli to wygrać to powinni
  • Odpowiedz
@kondziu96: z grubsza o tym napisałem że może się okazać że ruscy znów to odbiją i będzie z tego wielkie nic, bo troche jednak znam realia w przerciwieństwie do niektórych niedzielnych bywalców którzy przychodzą na tag tylko po to żeby jebnąć heheszkowego mema o wielkich zwycięstwach ukrainy @cotidiemorior nie chodzi mi o ciebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frygus96: no nie gówno wiemy bo wiemy całkiem sporo i coraz więcej. Gówno wiedzieliśmy w pierwszych dwóch dniach kontrofensywy.

Dzisiaj na przykład wiemy że wzięli Kupiansk
  • Odpowiedz
po prostu jestem polakiem i chyba jednak troche znam ten naród i chyba każdy rozumny polak wie że mamy ułańską fantazje, i to jednak się wzięło skądś prawda? po prostu mamy skłonności do przesadyzmu jako naród.


@Frygus96: Lol. I przejawem ułańskiej fantazji są heheszki. Natomiast Ty jesteś ponad tym, jesteś pełen radości i entuzjazmu, ale nie heheszkujesz. Brawo!

Nie strasze tylko zwyczajnie przypominam że kto jak kto ale polacy to mają
  • Odpowiedz