Wpis z mikrobloga

@Og0rek: Ogólnie jak przechodził do Bayernu z Borussi "znafcy" mówili to samo, że Monachium to nie jego poziom i tam nic specjalnego nie osiągnie XD Tylko wtedy Robert nie był jeszcze aż tak rozpoznawalny jak obecnie. Generalnie hejterów pieką kukle o to, że chłop spełnia się i osiąga sukcesy w największych europejskich klubach. A przy tym jest szczęśliwy. Janusza nic bardziej nie boli niż czyjaś radość i sukces
  • Odpowiedz
@Lambo994: Dobrze powiedziane a ja jeszcze pragnę zaznaczyć że mam na myśli głównie ludzi z wykopu którzy mają iq równe z wiekiem i jak wtedy udawali znawców że lewy tam kompletnie nie pasuje tak teraz pewnie walą konia do jego hat-tricka( ͡° ͜ʖ ͡°) takie spuścizny z gówna to szpadlem w łeb i cztery metry pod ziemie.
  • Odpowiedz
szkoda że screenshotów wtedy nie zrobiłem tych pajaców bo bym chętnie to tutaj wstawił,a może ktoś jednak zrobił?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Og0rek: wszyscy ludzie którzy zjedli zęby na piłce nożnej (byli i obecni piłkarze,trenerzy,działacze) wypowiadają się o Lewym w samych superlatywach,że to jest jeden z najlepszych napastników na świecie,w i tak się znajdą ludzie,którzy twierdzą że jest drewniany i tylko dokłada nogę i z karnych strzela,czyli tak już dołożył nogę ponad 600 razy xD zawistne polaczki,których jedynym osiągnięciem jest otwarcie piwa wieczorem na kanapie przed telewizorem.
  • Odpowiedz