Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do męskiej części tagu, (chyba że są panie które lubią panie ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Czy menel Igor jest niespełna rozumu,czy to po prostu prawiczek i nie wie jak traktować płeć żeńską? A może to zwykły menel?
No jak można mieć taką dziewczynę koło siebie, taką jaką jest Anastazja i tak się zachowywać?
#hotelparadise
  • 18
@Kakarot_Z: Co do tego jestem pewna, ale sądząc po jego chojrakowaniu i kpiarskim podejściu do wszystkich i wszystkiego, na ten moment Iguś jest przekonany o swojej zajebistości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie dopiero teraz ma lekkie zderzenie z rzeczywistością, bo jeszcze nie znalazłam na wykopie, insta i grażynkowych grupach na fb kogoś, kto jego pajacowanie lubi.
@Kakarot_Z: Szczerze to nie wiem czy go nie skrzywdzili za młodu i nie zdiagnozowali, bo na pierwszy rzut oka to niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim. Jego umiejętności społeczne są gdzieś na poziomie 3-4 klasy szkoły podstawowej.
@Kakarot_Z: ja mu akurat bardzo współczuje. Po jego zachowaniu widać, że historia niestety nie jest zmyślona. Został okaleczony emocjonalnie i psychicznie już w dzieciństwie. Jak miał nauczyć się budować normalne relacje z rówieśnikami w takich warunkach? Trochę mnie tylko dziwi, że dopiero teraz dostrzegł, że swoim zachowaniem może ranić innych i często nie słucha. Manipulacja w tym wypadku też nie jest czymś co dziwi. Świadczy też o tym, że sam nie
@Karynka2_0: według mnie, nic nie dostrzegł, dobrze zdeje sobie z tego sprawę że narobił bałaganu i teraz odwraca kota ogonem, robiąc z siebie ofiarę, i chwilo kontrolując siebie. Scenariusz dalszy będzie taki: jak kurz opadnie, i sytuacja się uspokoi, a on poczuje się swobodnie to wróci jego "naturalne" zachowanie. Typ nie ma żadnych zaburzeń, tylko jest niedojrzały emocjonalnie mimo swojego wieku i nieobyty w relacjach damsko-męskich. Zachowanie infantylne wynika z tego
@Kakarot_Z: mi to szkoda Anastazji. Widac ze on jej strasznie uciąża. Przyszła do programu pobawić się, pośmiać i przeżyć jakąś przygodę a dostała zaburzonego gimnazjalistę. I teraz nawet ciężko jej bedzie zmienić pare, bo koledzy się zemszcza i ją wyrzucą w następnej kolejności, tak pewnie mysli. Jak jej nie lubiłem bo taka mimoza , tak teraz widze ze to przez niego. Z Maćkiem leżała, gadała, śmiała się a z niedojebem tylko
@BaBo: myśle, że jej ciężko zmienić parę ale nie ze względu na innych a ze względu na samego Igora przez to co jej opowiedział. Co oczywiście jest gdybaniem, bo o czym naprawdę myśli Anastazja, to nie wiemy.
@BaBo: widać że czasem jest przygaszona,a jego zachowanie to pogarsza.
@Karynka2_0: a skąd pewność że ma? :) Nie wierzę w te jego teksty.
Moją subiektywną opinię opieram na doświadczeniu, gdyż pracuje z ludźmi w różnym przekroju wiekowym,i takich fircykòw jak on widziałem i przerabiałem nie jednokrotnie. Póki co obserwujemy, ale stawiam że odwali coś za chwilę.
@Kakarot_Z: nie pisałam nigdzie, że ma zaburzenia :) chociaż uważam, że może mieć ale nie biorę tego jako pewnik. Może nie wierzycie, bo manipulant ale manipulacji ludzie często uczą się w skutek przykrych przeżyć, zwłaszcza tych związanych z przemocą jeżeli coś się powtarza regularnie. Uczą się również pewnych schematów i wykształcają prymitywne mechanizmy obronne, co ma spory wpływ na zachowanie osoby. Przecież psychopaci np to najczęściej ludzie zniszczeni wcześniej przez kogoś