Wpis z mikrobloga

I c*** z nią. Za chwilę otworzy ryja i powie że trzeba dynacyfikować Ukraińców i że Putin super gość, ewentualnie wyjdzie za mąż, lub zostanie kochanka, tak jak kabajewa była akrobatka, za jakiegoś #!$%@?. Ewentualnie będzie okradać całe społeczeństwo swoją pisda.
@szurszur: po chwili zastanowienia Musiałbym to przeczytać. Nie wydaje mi się że użyła słowa wojna ponieważ za to jest paragraf. Jak już to mogła napisać że jest przeciwko specjalnej operacji ewentualnie przeciwko temu żeby ludzie się zabijali takie pierdy to każdy może powiedzieć. Moja znajoma też mówi że jest przeciwko wojnie po czym zaraz dodaje że Zielińskiego nienawidzi i że trzeba zrobić z Ukraińcami porządek. W dzisiejszej Rosji powiedzieć wprost że
@szurszur: nie znam typiary jeśli mam być szczery ale dopuszczam możliwość że wśród ruskich są dobrzy ludzie ale z różnych względów boją się wypowiedzieć. Być może ona jest jedną z nich. Pamiętasz te dwie suczki z nas nie dogoniat? Wielkie działaczki praw człowieka. A obecnie nie wiem czy jedna czy dwie siedzą w parlamencie biorą kasę od #!$%@? Putina podtrzymują operację i biorą po 800 000 rubli pensji miesięcznie. Jak się
działaczkami praw czlowieka?


@szurszur: No oczywiście że były działaczkami praw człowieka w końcu przedstawiały się jako członkinie lgbt. W Rosji każdy kto ze sceny promuje mniejszości seksualne jest działaczem praw człowieka. Można sobie zrobić karierę w jednym kierunku a potem iść w drugim. S