Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że ten nowy banner jest słusznie krytykowany ale #!$%@? - chyba żaden nigdy nie był taki dobry dla mnie, nawet double rates

Od dropu bannerów gdzie zrobiłem po jednej rotacji na każdym z bannerów summonowałem dalej i druga rotacja na Coolerze dała tylko trzeci dupe do LR Buuhana a Legendary Carnival? W dwóch rotacjach to co poniżej.
- LR SSJ Goku (Bird) | 79%
- LR Future Gohan | 55%
- LR Trunks & Mai | 100%
- LR Godku | 100%
- LR SSJ2 Gohan | 90%

Gdybym miał robić bingo podczas tej celebracji to miałem wszystko oprócz animacji Blue Vegito bo był Super Vegito, Black Rift, Zeno i pierwszy raz Whis

#dokkanbattle
janushek - Ja wiem, że ten nowy banner jest słusznie krytykowany ale #!$%@? - chyba ż...

źródło: comment_1662456540TGpX4iJRRyh0cVkcPuTHVZ.jpg

Pobierz
  • 9
@janushek: Też my wysypał chorą ilość Lrek na 3 rotacje ale po filmach widzę, że to nie reguła. Przydał by się dup do Goku bo kozak jest ale jednak wole poczekać na part 2 bo liczę, że na banerze będzie też Janemba i coś czego nie mam. Z obecnego nie mam tylko Frezarki wiec…
@janushek: Czyste RNG i tyle, ja natomiast miałem gorszą ilość LR niż podczas rocznicy. Wcześniej małpy i gody w 400 ds a teraz cooler i birdku po 1400. Możę part 2 będzie dla mnie bardziej szczęśliwy
@Turczyk: no jasne, ja tego nie reklamuje tylko napisałem że mi wyjątkowo oddało a serio tylko raz na tyle lat grania miałem nową kartę na 69% a teraz mam na aż 79%, najlepsze że nawet bardzo mi nie zależało na duplikatach, po prostu chciałem LR Gohana

A co do drugiej części to może warto się wstrzymać bo na święta i tak te karty powinny być w double rates bannerze