Wpis z mikrobloga

Mam od dłuższego czasu Huawei Mate 20 pro (któryś z kolei Huawei). Jestem mega szczęśliwy. Robię na telefonie na prawdę sporo - łącznie z podłączaniem do monitora i korzystania z funkcji Desktop. Uwielbiam szybkie ładowanie, ekosystem, no wszystko jest :D

Jest już zniszczony, ostatnio zbiłem szybkę.
Czas na coś zmienić ale... Nie kupię nowego Huaweia bo nie mają usług google. Rozważałem S22 Ultra ale znajomy mi pokazał swój i trochę jest za duży na obsługę jedna ręką ale do rozważenia ale kosztuje 6k Oo.
Zobaczylem też że sprzedają nowe Huawei P30 Pro na aliexpress xD 8/256 powinno wystarczyć.

Miał ktoś podobne rozważania? Gdzie poszliście po wygodnym Huaweiu? :D
#telefony #android #jakitelefonwybrac #huawei
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pihdit: tez mam p30 pro, jezeli chodzi o aparat to pomimo wieku naprawdę daje rade i do tego zoom optyczny x5, parametrów nie mam pojęcia jakie ma ale do wszystkiego wystarczy żeby płynnie korzystać, telefon bardzo spoko

ps. tez z aliexpress ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale lada moment 2 lata miną
@modzelem: miałem kiedyś telefon od Googla I był goły jak noworodek. Nie było tam prawie nic. Google music na przykład był tak ubogi i parszywy że koniec świata.
W huawei aplikacje są i działają, do tego jest sporo ulepszeń w UI których pixele nie mają (zakładam że taki Xiaomi też ma więcej).
Wiem że niektórzy lubią gołe telefony bo sami mogą wybrać apki ale... Szukanie apek do wszystkiego.....