Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SpalaczBenzyny: choćby upamietnienie polskich ofiar a nie wybielanie się choćby w postaci takich kwiatków na Wikipedii w języku ukraińskim

Prace polskich historyków #!$%@? tendencja do wyolbrzymiania polskich ofiar poprzez włączenie do grona ofiar Polaków którzy ukryli się i uciekli z masakry, i niedoszacowanie liczby ofiar ukraińskich, zaliczanie Ukraińców, którzy zginęli z rąk Polaków, jako Polaków, którzy zginęli z rąk Ukraińców oraz zaliczenie do polskich ofiar innych osób, częściowo nawet narodowości niepolskiej,
Tak jak podczas wczorajszego "stand with Ukraine" w Krakowie. Jedna laska trzyma flagę OUN. Na tagu Kraków oczywiście standard, nawet jeden dzban tutaj komentuje
@el_dreso ale wy jesteście upośledzeni... czerwień i czerń i od razu pianę toczycie...to tak jakby ktoś za nazioli uważał każdego mieszkańca miasta gdzie jest ulica Dmowskiego... ( nie mam nic Do Dmowskiego BTW)
rozjebuje mnie to. jeszcze do niedawna byle czerwono-czarna chorogiew wywolywala tu gownoburze. pamietam jak byla afera na vipok bo ktos spotkal tira z ukrainy z czarno-biala chorogiewka i malo sie nie zesrali, ze banderowiec do polski przyjechal, a prawdopodobnie byl to po prostu odpowiednik przyglupa-konfederaty. teraz jest znowu odwrotny biegun. wykopki znajduja kazde wytlumaczenie zeby tylko usprawiedliwic czarno-czerwone barwy xD z takimi przyjaciolmi jak vykopki to juz wrogow nie trzeba ( ͡
@el_dreso: srak xD Ukraina chce się odbudować jako nowoczesne państwo, a twój szurski umysł od razu dodaje że to jakiś spisek światowego rządu pod kuratelą wef w celu przejęcia kontroli nad - nawet mi się nie chce dalej wymyślać co tam wam siedzi w głowach xD