Wpis z mikrobloga

  • 481
Podobno sebom którzy przepędzili Ukraińców z boiska grozi 5 lat, ja tej okazji chciałbym przypomnieć sprawe Hansa G który ublizal swoim polskim pracownicom i używał słów typu "wszytkich Polaków należy rozstrzelać" oraz tęsknił za gazowniem Polaków.
Sędzia Andrzej Haliński uznał że Hans G. "tylko tak się droczył" a pokrzywdzona Natalia Nitek-Plazynska musi zapłacić Niemcowi 10tys zł za to że bezprawnie nagrywała nazistowskie wypowiedzi Niemca

#ukraina #polska #niemcy
HlHl - Podobno sebom którzy przepędzili Ukraińców z boiska grozi 5 lat, ja tej okazji...

źródło: comment_1662225187pkSjQeGeEv2AMEpBCBTh8x.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
2. Gdzie jest napisane ze nie został skazany? W którym miejscu to napisałem mongoidzie?

Sędzia Andrzej Haliński uznał że Hans G. "tylko tak się droczył" a pokrzywdzona Natalia Nitek-Plazynska musi zapłacić Niemcowi 10tys zł za to że bezprawnie nagrywała nazistowskie wypowiedzi Niemca

@HlHl: Na pewno nie napisałeś, że został skazany, ale to tylko kolejna "przypadkowe przeoczenie".
  • Odpowiedz
Ciekawe czy Ukraińcy będą wykorzystywać to, że państwo polskie robi teraz pokazowe lincze na swoich obywatelach a nawet funkcjonariuszach za każde krzywe spojrzenie na nowy naród wybrany.

Na pewno nieeee..... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz