Wpis z mikrobloga

Ej, ej. Pamiętacie taka scenę w Drużynie Pierścienia z trollem? Nie?
No wiecie. Ta scena, w której #!$%@? Gandalf, koks Aragorn, Elite Legolas, wariat Gimli, Boromir Stark i hobbity nie mogły sobie poradzić z trollem w Morii i Frodo prawie tam zszedł?
Guess what xD

Gabriela jest taka super i w ogóle, że #!$%@?ła go sama w kilka sekund w dosłownie kilku cięciach miecza po tym jak ten troll bez żadnych problemów zabił kilku jej męskich towarzyszy xD


Po za tym strasznie #!$%@? postać Elrond Stark.
Typ ma ciągle minę jakby miał albo się popłakać albo nie miał już siły trzymać pośladów i wie, że zaraz przegra walkę z kakaowym pociągiem.
To jest dosłownie cień Elronda z LOTR.


Ostatnia rzecz. Jest diversity i wszyscy ponoć będą mogli się utożsamiać z bohaterami serialu dzięki temu. Będą "reprezentowani". Mam tylko dziwne przeczucie, że zabraknie tam miejsca na męskiego, białego, heteroseksualnego bohatera, z którym mogliby się utożsamiać chłopcy i mężczyźni np. z naszej szerokości geograficznej.

#ringsofblackpower #ringsofpower #lotr #wladcapierscieni #amazon
lifapek - Ej, ej. Pamiętacie taka scenę w Drużynie Pierścienia z trollem? Nie?
No wi...

źródło: comment_1662187485koMn7StrLBoeDrYllVitSv.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
o patrz, to jak każda postać z drużyny pierścienia oprócz hobbitów


@durielek2: chyba Cię buk opuścił

ja nie rozumiem u wielu aktorów maniery unoszenia brwi i marszczenia czoła przy każdym zdaniu (przez to ma zmary na czole)


@getin: może do pewnych ról to ma sens(np Tom Hanks jako Forrest Gump?) ale ogólnie to wygląda #!$%@?
@Gandalf_Rudy: no do mnie na ten przykład przypłyneło z zatoki ( ͡° ͜
  • Odpowiedz