Wpis z mikrobloga

Ej, ej. Pamiętacie taka scenę w Drużynie Pierścienia z trollem? Nie?
No wiecie. Ta scena, w której #!$%@? Gandalf, koks Aragorn, Elite Legolas, wariat Gimli, Boromir Stark i hobbity nie mogły sobie poradzić z trollem w Morii i Frodo prawie tam zszedł?
Guess what xD

Gabriela jest taka super i w ogóle, że #!$%@?ła go sama w kilka sekund w dosłownie kilku cięciach miecza po tym jak ten troll bez żadnych problemów zabił kilku jej męskich towarzyszy xD


Po za tym strasznie #!$%@? postać Elrond Stark.
Typ ma ciągle minę jakby miał albo się popłakać albo nie miał już siły trzymać pośladów i wie, że zaraz przegra walkę z kakaowym pociągiem.
To jest dosłownie cień Elronda z LOTR.


Ostatnia rzecz. Jest diversity i wszyscy ponoć będą mogli się utożsamiać z bohaterami serialu dzięki temu. Będą "reprezentowani". Mam tylko dziwne przeczucie, że zabraknie tam miejsca na męskiego, białego, heteroseksualnego bohatera, z którym mogliby się utożsamiać chłopcy i mężczyźni np. z naszej szerokości geograficznej.

#ringsofblackpower #ringsofpower #lotr #wladcapierscieni #amazon
lifapek - Ej, ej. Pamiętacie taka scenę w Drużynie Pierścienia z trollem? Nie?
No wi...

źródło: comment_1662187485koMn7StrLBoeDrYllVitSv.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • 135
@lifapek nienawistny i skryty gdzieś na świecie czarny charakter, trójka przyjaciół (Elrond, Galadriela i czarnoskóry Elf), małe bobity wspołpracujące z brodatym dziadkiem, i sympatyczny przygłupawy wygadany krasnolud niczym Hagrid, wszystko się zgadza z twórczością Rowling, nie wiem skąd te zażalenia, zamykam temat.
  • Odpowiedz
@lifapek: Nazywam tego Erlonda... Femrlondem, bo taka to #!$%@? jest, do tego GaladRRRiel, czyli Karen Sue i cholerny Negrolas co zamiast wrócić się po posiłki, sam ładuje się do tuneli orków.()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 585
@lifapek: "troll bez żadnych problemów zabił kilku jej męskich towarzyszy xD"
No właśnie nie zabił nikogo xD rzucał nimi jak workiem kartofli a później każdy wstał otrzepał się i każdy cały po tej akcji wyszedł bez szwanku, to było tam najśmieszniejsze. A scena zabijania tego trola to wgl na myśl przywodziła jakąś scene z nowych star warsów xD
  • Odpowiedz
Femrlondem, bo taka to #!$%@? jest


@Wolvi666: Nie chciałem użyć tak dosadnych słów, ale dokładnie tak myślałem oglądając to gówno (,)
Bardziej mnie #!$%@? ten Elrond niż Gabriela, bo po trailerach można było się spodziewać, że to ona będzie najlepsza/najsilniejsza itd.
  • Odpowiedz
@lifapek: a kintoki są, czy znowu według hamburgerów azjaci to szara strefa rasizmu i mają w nich #!$%@? xd? Bo w 99% woke produkcjach to jedynie murzyni i meksykańce są stawiani na piedestale.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@lifapek: ale wiesz że żadna z postaci załączonych na obrazku nie ma podejścia do Galadrieli?

Może Gandalf biały, może. Ale Galadriela jest turbo koksem porównywalnym z Sauronem
  • Odpowiedz
@Krisskow: Ale wiesz, że Galadriela nie była dowódcą Północnych Armii ani nie walczyła mieczem?
A tekst w stylu "Kim była bym bez niego?" gdy Elrond prosi ją żeby odłożyła miecz i przestała walczyć to jest jakaś abominacja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@lifapek: no dobra, ale masz też takie źródła:

Tekst The Shibboleth of Fëanor, opublikowany częściowo w Niedokończonych opowieściach i w całości w The Peoples of Middle-earth opisuje Galadrielę jako „silną” (psychicznie oraz fizycznie, jako że dorównywała „uczonym i atletom”), „bystrą i zdecydowaną”, „dumną i upartą”, „szlachetną i szczodrą” (dwie ostatnie cechy odziedziczone po Vanyarach), a także pomocną. „Od najmłodszych lat potrafiła cudownym sposobem zaglądać do cudzych umysłów, czyniła to jednak ze
  • Odpowiedz
Myślę że można spokojnie uzasadnić że gdzieś tam kiedyś się #!$%@?ła, a przynajmniej nie jest to nierealne


@Krisskow: Przecież ona przez większość swojego życia była pacyfistką i ni #!$%@? jej postać nie odzwierciedla tej z książek. To nie jest Tolkien ani nawet interpretacja Tolkiena tylko jak to pięknie ktoś na podsumował: Fan Fiction
  • Odpowiedz
zabraknie tam miejsca na męskiego, białego, heteroseksualnego bohatera, z którym mogliby się utożsamiać chłopcy i mężczyźni np. z naszej szerokości geograficznej


@lifapek: Dlatego z siostrzeńcem obejrzałem wszystkie "Conany" z Arnoldem i teraz łazi za rodzicami, bo chce miecz i długie pióra xD Nie zmyślam.
  • Odpowiedz