Wpis z mikrobloga

Znacie jakąś grę która powoduje lęk wysokości? Zawsze jak chodze w grach np w gta po jakichś wysokich budynkach czy nad przepaścią to włącza mi się taki lekki lęk ale chodzi mi o to czy jest jakaś gra zrobiona tylko pod tym kątem czyli np cały czas trzeba skakać po jakichś wieżowcach albo się gdzieś wspinać z dużym ryzykiem upadku. I ważne aby była dobra grafika.
#gry
  • 9
@Pioter_Polanski: W Cyberpunku jak skaczę z za dużej wysokości to jest taki efekt, że zawsze mi się podnosi ciśnienie, serio to działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak chcesz tak na maxa to poczuć, to tylko vr, np Plank Experience. Zesrasz się.
budus2 - @Pioter_Polanski: W Cyberpunku jak skaczę z za dużej wysokości to jest taki ...
@DanteMorius: jest, muszę poszukać jak Cię temat zainteresuje. Niestety jest na VR, a przynajmniej ja w nią grałem. Została stworzona w celu pomocy osobom z lękiem wysokości. Opis: wchodzisz do budynku, budynek ma windę. Winda się otwiera, i klikasz przycisk. Windą jedziesz na wysokie piętro. Następnie wychodzisz z windy i jesteś na balkonie, który (jak sobie ustawisz ma różne długości wysuniętej deski takiej jak na statkach pirackich z których skakali Ci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pioter_Polanski:
W trylogii Tomb raider w sumie było kilka takich fragmentów. Zwłaszcza pamiętam sekwencje z pierwszego Tomb Raider z 2012r. gdzie wchodziło się po maszcie telekomunikacyjnym, a później zjeżdżało z niego tyrolką.