Wpis z mikrobloga

Hej, czy ktoś z tagu #mechanika #motoryzacja #samochody chciałby skonsultować wycenę naprawy?

Poszła uszczelka pod głowica + podobno blok silnika wymagał obróbki. Z usług tego mechanika korzystam od lat, zakład jest profesjonalny (osobna obsługa klienta, poczekalnia, faktury na wszystko) więc liczę się z tym że będzie istotnie droższy do "Pana Mietka". Nie mniej to pierwsza tak duża naprawa i jestem ciekaw na ile te ceny są faktycznie zawyżone i ile taka naprawa powinna wg. was kosztować.
Krever - Hej, czy ktoś z tagu #mechanika #motoryzacja #samochody chciałby skonsultowa...

źródło: comment_16621064394MUM4fgHO1sDfkNpnCuPFl.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krever: jakie auto ?
Mi we Wrocławiu serwis autoryzowany bosh zawołał 5k za uszczelke i planowanie głowicy w Renault scenic 2010. Strasznie długa ta lista elementów do wymiany ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krever: Panowie grubo lecą z wymianą z jednej strony jest to zrozumiałe ale z drugiej np termostat z obudowa za ponad 8stow czy przewody przelewowe czyli zwykle rurki za ponad 200 to przesada. Plus przewody wysokiego ciśnienia, nie znam tego auta ani silnika ale tego się nie wymienia od tak bo to metalowe jest ewentualnie uszczelnenia. To bardziej mi wyglada na remont silnika niz wymianę upg. Panewki też lecą nowe
  • Odpowiedz