Wpis z mikrobloga

@nasyd: ja korzystałem z 7m, polecam. Bez depozytu wszystko można ogarnąć przez internet. Tylko zabierz sobie coś mocniejszego, bo ja darłem 76 konnym autem po tych serpentynach i modliłem się żeby sprzęgło nie jebło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nasyd: ja osobiście darłem na 1 na pewnych odcinkach. Nie potrafiłem 2 wrzucić nawet, ale to może dlatego, że jeżdżę tylko automatami. Kolega darł na 2 ale moim zdaniem sprzęgło dostawało w dupę ładnie.
@nasyd: czytałeś dokładnie dokumenty czy nie ma wpisanych w wyjątkach sprzęgła?

Polecam całą wyspę objechać. Pico Ruivo obowiązkowo, 25 fontes, seixal plaża, porto moniz, półwysep św. Wawrzyńca, dolina zakonnic też spoko - likier z kasztana dobry. Generalnie tam wszędzie jest super.

Lekko do zrobienia w tydzień.
@skarpetien mam auto co ma przejechane 9tys km. Więc nie wiem co bym miał zrobić z tym sprzęgłem żeby padło :)
Na półwyspie świętego Wawrzyńca byłem dziś. Meeeega
@kajszlak whynotcarrental wybrałem. W sumie tylko dlatego że laska z Itaki polecała. 40 euro za dzień plus 15 ubezpieczenia. Pewnie znajdziesz taniej, ale brałem na szybko bo jeszcze dzień przed wylotem nie wiedziałem że tu będę. Przekonało mnie jeszcze to że laska z Itaka polecała, stwierdziłem że jakby był jakiś problem to by pomogła. Ubezpieczenie podobno wart brać bo lubią ściągać z kaucji. Tutaj jeszcze był ten plus że nie ma kaucji