Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@russo: dzięki, ale sporo grzebania, mierzenia i nerwów przy tym było. Pod spodem ramka z drewna, w nią wmontowane dwa kątowniki, do których montujesz LEGO, które muszą wyjść za plexi. Wszystko idzie podpatrzyć na zdjęciach i filmach HUYL, a wymiary... Trzeba trochę mierzyć :D
Cena za same materiały 150 zł/szt - z czego plexi z folią to prawie 100 zł. Planuje wystawić kilka na allegro za jakieś 250 zł. Może
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rynia: jak ferarri to tylko Daytona ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Rozważałem też zakup kilku zestawów technic ze średniej półki, ale nie wiem czy będę miał gdzie to postawić ;/
Następny będzie pewnie Land Rover Defender.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@miodnik: dzięki, ale są tacy co twierdzą, że wygląda to tandetnie ;) A cena za tę przyjemność jest dość spora, bo klocki od lewej to 900, 1200 i 1200, ale zabawa przy składaniu rekompensuje. Do tego ramki jakieś 500.
Mebli nie doliczam XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pywc: Apollo Saturn też chcę!!! Już kiedyś miałem w koszyku, ale zrezygnowałem. Widzę, że teraz ładnie staniał ten model () Korci, ale jeszcze 2 pudła czekają na złożenie :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@adek_es: jak stały na półce to też się kurz zbierał. Protip do czyszczenia klocków – pędzel do makijażu, może być taki za 50 zł ;) Używam do czyszczenia kompa, klawiatury jak i klocków lego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GraveDancer: te małe zestawy też są fajne, ale stwierdziłem, że wolę kupić jeden zestaw na dwa lata niż dziesiątki małych. Chociaż w lipcu kupiłem 3 zestawy, ale głównie przez to, że wolę kupić LEGO niż patrzeć jak inflacja zjada oszczędności.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@russo: serio jesteś w stanie wydać 1000 zł na podkładki? :0
Pod ferarri na pewno będę robić, a jak kupię defendera to też mogę ogarnąć.
@russo: no tak też myślałem, że może być nudny, ale wygląda super.
  • Odpowiedz