Wpis z mikrobloga

Mam pytanie co do last of us part 1, bo nie widziałem tematu o tym w recenzjach które oglądałem, dodali coś konkretnie we wsparciu dualsense? Pamiętam że w oryginale był fajny motyw z latarką i poruszaniem padem aby świeciła, dodali/usprawnili coś w tym stylu?

#ps4 #ps5
  • 18
@Medonix:

Haptic feedback: The DualSense wireless controller supports haptic feedback for every weapon and environmental effects such as the sensation of falling rain.
Adaptive triggers: Feel dynamic DualSense wireless controller trigger resistance for all The Last of Us iconic weapons, including Joel's revolver and Ellie's bow.

Poza tym chyba tez dodali haptyke w dialogach.
@Mega_Smieszek: Tak był to dla mnie fajny motyw, nikt mnie od tyłu nie ogląda gdy gram więc nie było problemu

@wyssany-dziadek: chodziło mi głównie o wsparcie haptyki i użycie tych adaptacyjnych triggerów przy strzelaniu. Chyba nie zaliczasz takich elementów do "core gry"
@wyssany-dziadek: to możesz dać, bo te opisy takie niejednoznaczne, rozumiem, że masz doświadczenie z innymi grami wykorzystującymi nowe aspekty pada, bo właśnie chciałbym poznać opinię jak to wypada w porównaniu do takiego returnala, czy horizona i przy adaptacyjnych triggerach w jakich broniach to zastosowano