Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Niedawno pisałem o pochwałach XDDD Efekt nowej miotły potrzebny na już mimo, że za Tuchelem nadal jestem to ciężko to widzę. Pytanie nie CZY tylko KIEDY.

#chelsea
  • 10
  • Odpowiedz
@Czelsiak: Nie te władze, Todd i spółka stawiają na Niemca i musiałaby wydarzyć się jakaś katastrofa żeby doszło do zmiany trenera. Poza tym kogo wezmą? Pochettino?
  • Odpowiedz
@kubaadamek:

1. Nigdy nie pracował w tak dużym klubie.
2. Nigdy nie musiał sprostać takiej presji wyniku.
3. Nigdy nie prowadził drużyny w Champions League.
4. Nigdy nie pracował z tak szeroką kadrą z piłkarzami światowego formatu i nie ma co się oszukiwać piłkarzami z
  • Odpowiedz
@Kristof7:

Tuchel zanim przeszedł do Borussi:
1. Nigdy nie pracował w tak dużym klubie.
2. Nigdy nie musiał sprostać takiej presji wyniku.
3. Nigdy nie prowadził drużyny w
  • Odpowiedz
@kubaadamek: Borussia to dalej przystanek dla wielu piłkarzy jak i trenerów. W ostatniej dekadzie chyba nie było tam trenera który by wcześniej prowadził tak duży klub jak BVB.

a historię takie jak np. z di Mateo nie wydarzyłyby się nigdy


A jak ta historia się potoczyła dalej? Jak dostał kontrakt na stałe to został zwolniony z Chelsea po kilku miesiącach, później sezon w Schalke (kopniak w dupę), chwila w AV
  • Odpowiedz
@Kristof7: Borussia to 2/3 siła ligi niemieckiej od kilkunastu lat regularnie grająca w lidze mistrzów. A z tym Di Mateo to był rzecz jasna tylko przykład, że nie każdy trener musi mieć mega bogate CV żeby coś potrafił z drużyny skleić.

Co do samego Tuchela, też nie jestem za tym żeby go zwolnić bo wierzę w to, że jeszcze coś z tej drużyny wyciśnie. Boje się jednak powtarzającej historii Chelsea
  • Odpowiedz
Borussia to 2/3 siła ligi niemieckiej


@kubaadamek: I nie wydali na piłkarza tyle kasy ile wydała Chelsea choćby na najtańszego w tym oknie Koulibalyego. Tam nawet trenerów biorą którzy rokują bo jak Bayern albo ktoś inny będzie szukał szkoleniowca to jeszcze zarobią na odszkodowaniu.

Tu nie chodzi nawet o samego Tuchela, Chelsea dalej jest w przebudowie. Wiele stanowisk w klubie jest nieobsadzonych - do dziś niema choćby dyrektora sportowego ale
  • Odpowiedz