Wpis z mikrobloga

@robinhuud

Nie wiem po co ciągniesz ta dyskusje


I dalej #!$%@? komentarze xD

narzucanie swoich to trochę przesada


Ale to ty probujesz cos udowodnic... jeszcze nie wiesz co albo nie wiesz jak ale cos tam probujesz.

A ja tylko chcialem zebys rozwinal swoja blyskotliwa mysl.
Odpowiedzial na jedno krotkie pytanie. Tylko tyle albo az tyle.

Rozumiem, ze dzisiaj grala Legia ktora zbudza wiele emocji, w calej Polsce, dobrych, negatywnych wszystko jedno. Moze
  • Odpowiedz
@robinhuud: btw, bardzo milo z twojej strony, ze pomimo, iz na codzień nie mirkujesz na dzisiejszy mecz postanowiles sie zalogowac by wspolnie przezywac emocje zwiazane z tym widowiskiem sportowym. Twoje merytoryczne uwagi sporo zmienily w grze obu druzyn. Fachowa pomoc zawsze w cenie! :)
  • Odpowiedz
@robinhuud: jak zawsze zaskoczyles erudycja i wysokim poziomem elokwencji. Swoja wypowiedz mogles jednak skrocic o kilka akapitow bo ciezko bedzie sie odniesc do wszystkich argumentow w jednej wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@Ludzik90: to po co się głupio pytasz czy Legia zdobędzie mistrzostwo widząc że mimo ledwo wygrali nie byli dużo lepszym zespołem od pierwszoligowca z małej wsi ? Jeżeli chcą liczyć się w grze o mistrzostwo ten mecz powinni z łatwością wygrać i to grając piłkarzami z ławki . Dzisiaj stracili 120 min i strach pomyśleć czy odpoczną do piątku ...
  • Odpowiedz
@Ludzik90: ah to nie byłeś ty ale pytałeś się dlaczego w okręgówce więc właśnie ci to wytłumaczyłem gdzie jest ich miejsce . To moje zdanie możesz napierać ale go nie zmienię .
  • Odpowiedz
@Ludzik90: nie , ty zacząłeś wątek od okręgówki więc na spokojnie tłumacze Ci gdzie jest ich miejsce . Ty masz jakieś ale i nie wierzysz w statystyki ale rozumiem twój zespół masz do tego prawo . Ja patrzę się na to obiektywnie i przedstawiłem swój pogląd do którego ty masz jakieś zastrzeżenia mówiąc że nie myślę tylko dlatego że Twój zespół wg Ciebie zagrał fantastyczny mecz . No cóż nie którzy
  • Odpowiedz
@robinhuud: nie nie nie przyjacielu. Ty napisales o okregowce a ja zapytalem sie dlaczego. Na to odpowiedziec nie potrafiles. Jedyny argument z twojej strony to byla "taka gra". Jaka to juz wiesz tylko ty. Piszesz o statystykach ktore maja wystarczy. Jak zapytalem wystarczyc do czego by mialy to tez nie odpowiedziales.
Przedstawiles światopogląd, dobrze, kazdy to moze, ja rowniez . I moge miec zastrzezenia bo po prostu najzwyczajniej w świecie sie
  • Odpowiedz
@Ludzik90: Twój zespół dzisiaj wygrał nie dlatego że grał dobrze tylko przypadkowo i po głupich błędach przeciwników tak samo jako ostatnio z Górnikiem w lidze . Twój zespół nic nie prezentuje jak na swoją marką i historię przez ostatnie lata . Poziom gry to totalne dno i po obejrzeniu kilku meczów moje zdanie jest jakie jest . Zadałeś pytanie ja odpowiedziałem kilka razy a ty zamiast to uszanować srasz się o
  • Odpowiedz