Wpis z mikrobloga

Próbowałem zapłacić za #!$%@? węgiel przez przelew tradycyjny - Dotpay.
Za pierwszym razem zapisałem sobie blankiet, ale wyszedłem ze stronki i wszedłem jeszcze raz.
Za drugim razem -
Coś mi nie zagrało, że w pierwszym blankiecie, który pobrałem jest inny numer konta niż dostępny do skopiowania (drugi blankiet), więc dałem wstecz do konta w pgg. I teraz na koncie w PGG nie mam opcji zapłać z dotpay - zamiast tego mam tylko:
Oczekuje na płatność
No #!$%@? i co teraz, przelewać na konto z drugiego blankietu, czy co?

Dotpay generuje losowe numery kont czy jak?
#pgg
  • 5
  • Odpowiedz
@grzela52: wysłałem przelew na ostatni wygenerowany blankiet, ale co się podenerwowałem to moje. Czyli co, jeden blankiet = jeden numer konta dotpay w takim razie? Czemu limitują do max 2 blankietów a potem brak opcji zapłaty na stronie? komuna...
  • Odpowiedz
@404filenotfound: Jak dla mnie bez znaczenia. Płaciłem i pierwszym i ostatnim blankietem. Nr kont są tylko do przyjmowania płatności. Po nr zamówienia księgują na Twoje konto. Nr transakcji to jest ich indywidualny i zmienia się za każdym razem przy generowaniu nowego blankietu.

Nie masz limitu, po czasie przycisk "oczekuje na płatność" zmieni się znów na zapłać.
  • Odpowiedz
@raul7788: dzięki wielkie. Właśnie widzę, że wróciło opłać zamówienie, ale już tego nie ruszam bo już opłaciłem na konto z ostatniego wygenerowanego blankietu, mam nadzieje że bedzie git
  • Odpowiedz