Wpis z mikrobloga

Chce oddać do serwisu #cortland #iphone 12, jest uszkodzony wyświetlacz i nie mam jak usunąć opcji znajdź mój telefon. Bez tego nie przyjmą mi go do serwisu. Gdy z poziomu przeglądarki lub #macbook go usunę widzę, że stracę dane a tego nie chce. Nie mam backup na #icloud. Sam dotyk działa i zastanawiam się czy uda mi podpiąć jakieś przejściówki na HDMI żeby obraz wyświetlić i wtedy zrobić backup. Zrobię to przejściówka której używam do MacBook usb-c - HDMI ? NIe mam adaptera z lighing na USB-C, nie mam jak wpiąć i sprawdzić. Stworzyłem adapter Lighting-MicroUSB-USB-C ale to nie działa. Nie wiem czy to Micro nie jest problemem. Ma ktoś jakiś pomysł ? #apple
  • 13
@AmokK: Są dwa rozwiązania: ludzka przejściówka która zadziała a nie taka kombinowana z micro usb, zamienniki za pare groszy z Allegro tez działają przy czym jak nie dziala dotyk to będziesz musiał jakos podpiąć myszkę po BT, albo backup przez maca.
@AmokK: Kurde nie ten akapit, ale w sumie też i z góry założyłem coś, czego nie wiem. Mianowicie, masz jakiś inny telefon, albo ipad np. podpięty pod ten sam appleid? Jak wejdę na ipadzie w findmy to mogę tam wybrać, czy po prostu usunąć iphone'a albo wymazać jego zawartość. Przez stronę internetową faktycznie, tylko wymazanie urządzenia.