Wpis z mikrobloga

Oregano twierdzi, że się nie wybiela, pomaga i nie hejtuje :)) OK, skoro masz dwa mieszkania, to osadź w jednym Strusia. Bo jeszcze na łeb z gruszki skoczy od tych przeprowadzek. Konona ulokuj w drugim, on gnije za życia na Szkolnej. Sam możesz osiąść w domku drewnianym, bo siedzenie pod bramką męczy. Odźwiernym i pomagierem może zostać @STANISLAW_PALUCH :)) Niezbyt bystry ale wierny.
Pomożesz Pan??
#kononowicz #olgierdanotv #heheszki
  • 26
  • Odpowiedz
@adashko97: niczego nie przyznaję, tylko wytłumacz mi co robi Oregano (Olgierd to imię zmarłego, więc dajmy mu spokój) angażując się w udupienie bestii? Jeśli nie chodzi o dobro szkolniaków, to o co? Tu nie ma projekcji, tylko związek przyczynowo-skutkowy! Czego oczekuje Oregano, jak mu się uda dokończyć misję? Zajmie miejsce Srawka? Będzie do końca życia żył z donejtów wdzięcznych widzów? Zaspokoi swoje ego?
A może powie, stanąłem w obronie "kryptyd" wykorzystywanych
  • Odpowiedz
OlgierdanoTV to internetowy policjant


@adashko97: wierzysz w to co piszesz? Bo przywaliłeś jak łysy o beton :)))
Czemu ten policjant wybił się na 300-400 filmach o Meksyku, w których stalkował, hejtował, poniżał i jeszcze na tym nieźle zarabiał. Czy jego stosunek do urojonych i faktycznych oponentów był oparty na dyskutowaniu czy na agresji? Dlaczego jemu wolno coś robić a innym tego samego już nie??
Panie chroń nas przed taką Policją...
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: Eh lateksie lateksie, liczyłem na wyższy poziom intelektualny. Wyjaśnianie menela przez Olgierda, a "wyjaśnianie" Olgierda przez meneli to całkowicie inne sprawy. Olgierdano atakował menela za to co robił publicznie, przedstawiając się jako osoba publiczna. Przykładowo za to, że ukradł pieniądze na dom dziecka. Lateksy atakują Olgierda za to, że nie ma prawa jazdy. To jest niesamowicie prosty schemat, ale nie jest to pierwszy raz kiedy muszę Ci tak elementarne rzeczy
  • Odpowiedz
@adashko97: pierwsza kwestia, to poziom dyskusji jaki proponujesz jest denny. Potrafisz tylko od lateksów wyzywać oponentów. Słabe to i dziecinne. Oregano atakował menela, ok na początku było śmieszne. Ale jak ponad 300 razy, to już chyba psychoza. Lub wyrafinowanie, bo donejty nie śmierdzą..
Druga kwestia, od karania i wyjaśniania są sądy a nie patusy, urządzające bójki pod Zodiakiem.
I ostatnie. Oregano jako osoba publiczna, to nie jego wybór, tylko brak rozsądku
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: Wybacz, ale to Ty zacząłeś od celowego przekręcania nicku OlgierdanoTV :) Nie miej więc pretensji do nikogo poza sobą samym.
Druga część to prawda, Olgierdano przeginał z ilością filmów. Nie skreśla to jego zasług w żaden sposób.
Olgierdano robi wszystko, aby sprawa trafiła do sądu.
Olgierdano został mimo woli wystalkowany, i to nagle jest okej, bo niewystarczająco się zabezpieczył? No tak, mentalność Kalego wiecznie żywa.
To Aron proponował mu bójkę.
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych:

pierwsza kwestia, to poziom dyskusji jaki proponujesz jest denny. Potrafisz tylko od lateksów wyzywać oponentów.

O już się widzę zapomniało jak gdy ktoś inny zaczął tobie robić prześwietlenie, to zacząłeś wyzwiska od dupowłazów Wójcika? Wtedy to było że "nie wiedziałem że jesteś taki wrażliwy", a teraz płaku płaku bo latexem zostałeś nazwany? Moralność Kalego ci się załączyła, standardowo zresztą. Jak dyskusja się nie układa po twojej myśli to wykręcamy i
  • Odpowiedz
@adashko97:
1. Nick przekręcam ze względu na szacunek dla zmarłej osoby ojca Meksyka, pod którego, dla zabawy podszywa się hejter.
2. Oregano nic nie robił w kwestii bestii górskiej i wystarczał mu tylko hejt na Meksyku. Gdy znudziło się widzom, to został zmuszony do zaatakowania bestii z gór, bo chciał zachować popularność.
3. W sądzie obwinionym jest Oregano a nie Srawek, gdyby Oli chciał, to by sprawę założył ale tego nie
  • Odpowiedz
@cl-sr: dupowłazy, to odpowiednie określenie dla osób piszący tylko "sram na..." lub powtarzających "pił mocz dwa razy...". Chyba widzisz tutaj taki gatunek, co potrafi tylko nadskakiwać swojemu guru? Służę przykładami w razie potrzeby.
Tego określenia nie użyłem w stosunku do ciebie i kolegi powyżej, ze względu na akceptowalny poziom dyskusji.
@adashko97: moim zdaniem przeholował zaczynając słowami "Eh lateksie lateksie". Ten zwrot TUTAJ uważany jest za obraźliwy i został użyty świadomie.
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych:
1. Myślę, że pierwszym kto powinien szanować rodziców meksyka jest sam meksyk.
2. To nie ma żadnego znaczenia że przez dłuższy czas zajmował się tylko meksykano. Zupełnie żadnego, nie da się przedstawić żadnego ciągu logicznego dla którego miałoby to deprecjonować jego obecne działania w walce z psychopatą z gór.
3. Składał masę donosów do służb w białymstoku- niestety temat jest ignorowany. Nie wydaje mi się, by bez samego Kononowicza mógł
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: Znowu goalpost moving i wykręcanie rzeczywistości? Jak zaczęły się niewygodne pytania o powiazania z bestią to jak zareagowałeś? Mnie i @piSSowiec69 zacząłeś wyzywać, mimo że ja ci zadawałem konkretne pytania. Przypomniałeś sobie czy mam tu screeny wrzucać?

dupowłazy, to odpowiednie określenie dla osób piszący tylko "sram na..." lub powtarzających "pił mocz dwa razy...". Chyba widzisz tutaj taki gatunek, co potrafi tylko nadskakiwać swojemu guru? Służę przykładami w razie potrzeby.


Jak
cl-sr - @WulkanizatorOponMozgowych: Znowu goalpost moving i wykręcanie rzeczywistości...

źródło: comment_1661624673cYaoO9vVMzSOWpKWFhvu9s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz