Wpis z mikrobloga

Przeczytałem korespondencję ze strony Misia. Krewna Łysego J*baki dość mocno punktuje towarzystwo z Wronieckiej, a szczególnie samego Jakubka. Kilka argumentów mocnych padło, szczególnie podkreślanie sekciarskiego charakteru działalności Kapłana, ale i są smaczki związane z transmisjami z nabożeństw. Niestety Pedes nie przedstawił swoich odpowiedzi (o ile takowych udzielił), no i jego komentarze w poście utrzymują mnie w przekonaniu, że Łysy będzie z Misiem do końca: na Kluczborskiej, albo zrobi z mieszkania świątynię iście przedsoborową.
#wroniecka9
  • 7
  • Odpowiedz
Zbyt wiele niewiadomych, życiorys Pedesa możemy jedynie starać się zrekonstruować. Krewny Misia - w ogóle rodzina ta jest dość pobożna, w większości posoborowo. Łysy zgarniał hajs na eventach, nawet pogańskie Helołiny robił, pewnie prowadził rozrywkowy tryb życia. Ale obecność Michałka w rodzie i tragiczna śmierć Ojca, jak i jego ostatnie "trzy lata walki o Mszę Świętą Wszechczasów" doprowadziły do zwarcia w stykach. Poszedł drogą ekspiacji. Żona chyba nie chce jego powrotu, według
  • Odpowiedz
@sierpien22: Łysy potrzebuje psychiatry
To był ogarnięty gość prowadzący firmę evemtową, wiadomo jak jest na takich imprezach wódeczka, kobiety i zrobił dziecko na boku. Pochodził z ultrakatolickiej rodziny, ojciec zaczął go #!$%@?ć żeby zmienił swoje życie, bo miał dzieci, które wchodziły w dorosłość. Łysy zauważył, że stracił dzieci przez swoje grzeszne życie więc potrzebna mu była POKUTA. Pojawia się #!$%@? kuzyn Misiek z wiadomymi teoriami o piekle i mącący ojcu w
  • Odpowiedz
@posoborowa_: Od kiedy pierwszy raz dowiedziałem się podczas Dnia Długich Pałek Teleskpowych o Misiu i widziałem relację ze zdarzeń, to zawsze najbardziej interesowali mnie Czcigodni. Dlaczego go tak zażarcie bronią? Co im w głowach siedzi, jakie traumy mają że dają sobą pomiatać? Wszyscy muszą być arcybogobojni, ale może mieli kosę z proboszczem, albo inne zamieszania z posoborowym klerem. Ale najbardziej chyba Ekipę W9 wciąga aura jaką wytwarza Misio: kiedyś było prawilnie
  • Odpowiedz