Wpis z mikrobloga

@TheGreenBastard: tak wykop służy mi do wylewania emocji, czasem są pozytywne czasem negatywne. Po prostu nie wiem po co chłop ma bawić się mną ileś czasu, jasno wykazując intencje, jasno wmawiając spotkanko i w dzień spotkanka robiąc znikający element mojego życia. Ja w życiu nikomu tak nie zrobiłam, bo nie chce żeby ktoś czuł się nie fajnie ale prawda jest taka że chcącemu zawsze dzieje się krzywda. Dlatego powstał ten wpis.
Jasne że baby też tak robią. Ludzie tak robią bez względu na płeć. Nie odbieram nikomu tej możliwości.


@StrangeGem: Niestety, ale niektórzy myślą, że skoro płeć przeciwna kiedyś ich skrzywdziła, bądź ktoś wysyła komuś benki na priv, to można mścić się na wszystkich przedstawicielach danej grupy.

i w związku z tym spirala głupie przemcy wzmaga się ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@StrangeGem: A czego szukasz w facecie, może ciągle powielasz ten sam schemat wybierając podświadomie konkretny typ charakteru ? To jakbyś szukała faceta który musi być ubrany na sportowo, jeździć BMW i posiadać agresywnego psa i ciągle byś cholera trafiała na sebixów, a nie tego szukasz.
@Nadaje_z_piwnicy: szukam pewnych cech charakteru, zwykle olewam wygląd (chyba że ktoś nie dba o higienę) bardzo długo. Ostatnie mój partner był bardzo odległy od ideału jakiego szukałam jako ideału. W skrócie daje szansę bardzo szerokiej skali osób. Nie mam jakiegoś że musi wyglądać tak i tak, i mnie #!$%@?ć.