Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
W nowym odcinku u Zychowicza z polskim żołnierzem który walczy na Ukraininie wspomina on że aby nie zasnąć gdy walczą drugą, trzecią dobę na froncie jedzą tabletki z kofeiną bo nie ma możliwości picia zwykłej kawy, myślicie że popularne jest w takich warunkach zażywanie narkotyków, amfetaminy przede wszystkim, już nie mówię o środkach silniejszych na wzór tych jakie zażywali niemieccy żołnierze podczas drugiej wojny?
Minusem na pewno jest to że po narkotykach ciężej zasnąć a w wywiadzie żołnierz wspomina że robią drzemki w każdej możliwej chwili żeby chociaż trochę zregenerować siły
#ukraina #wojna
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kolejnekontowypokowe: oj z tą różnicą bym się kłócił jednak, tym bardziej w warunkach bojowych i tym bardziej jeśli porównujemy dzisiejszą amfetamine która poprostu działa jak mocna kofeina i niweluje zmęczenie oraz poprawia skupienie do metafetaminy a w szczególności takiej która była używana przez niemców podczas wojny bo z opisów wynika że było to wyjątkowo mocne guwno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mariowtetrisie: żołnierze zawsze ćpieli i pili. Wojna to nie jest normalna sytuacja: strach, zmęczenie, przelewana krew itd. To rzeczy, z którymi trudno poradzić sobie na trzeźwo, jeśli nie jest się psycholem.
  • Odpowiedz
@kolejnekontowypokowe: to chyba #!$%@? mete brales XD
@mariowtetrisie co do tego czy to biora na froncie, to mozna jedynie gdybac, ale narkotyki dzis sa spopularyzowane tak, iz mysle, ze wystepuja takie sytuacje
co do spania po narkotykach, to ja spac nie moglem tylko po fecie, nic mi sie nie chcialo jesc przez caly ciag i dzien/dwa po, problemy ze snem takze. ale to na ciagach, przy stosowaniu jednodniowym czy przy zarwaniu
  • Odpowiedz
@kolejnekontowypokowe: ogolnie fetka to nie jest nic mocnego, chyba najpopularniejszy stymulant, ja sam jak bylem zmeczony to zdarzalo sie, ze zasypialem po fecie. co innego jest na ciagu, jak sie wali kreche co 2h, co innego jak sie jebnie na imprezie po ciezkim dniu w robocie albo na mocnym zmeczeniu, jest duzo rzeczy, po ktorych jest #!$%@? sprawa ze snem, nie probowalem ciagu na mecie, ale slyszalem, ze to katorga, ja
  • Odpowiedz