Wpis z mikrobloga

Top 5 meczów które sprawiły mi ból fizyczny i psychiczny:
1. Polska-Portugalia 1-1 (3-5) [2016]
2. Polska-Austria 1-1 [2008]
3. Braga-Lech 2-0 [2011]
4. Legia-Celtic 4-1 {0-3*} [2014]
5. Slavia-Raków 2-0 [2022]
#mecz
  • 12
  • Odpowiedz
@jamnik69xd: moj top topow to Polska Ekwador (ms w niemczech). Bylem na stadionie. super atmosfera przed meczem, w miescie pelno kibicow, super pogoda, fajne ekwadorki, smaczny niemiecki pils. jaralem sie na te ms jak dzieciak. no i c...j. Przyszedl mecz, w dupe, koniec imprezy, polska won. Mialem bilet na 5 meczy z rzedu. 4 jeszcze obejrzalem (niemcy- szwecja chyba), 5 sprzedalem. Nigdy wiecej nie pojade na mecz kadry pilkarskiej w zyciu.
  • Odpowiedz
@prismo: Sam już do końca nie rozumiem szczerze mówiąc tego przepisu, w sensie na jakiej podstawie Legia została wtedy wyrzucona z LM, ale moim zdaniem walkower w choćby jednym meczu z całego dwumeczu = odpadasz z rywalizacji.

No bo wyobraźmy sobie taką sytuację: Lech gra o awans z Dudelange. W pierwszym spotkaniu na Bułgarskiej wygrywa 6:0. I czy w tej sytuacji może odpuścić sobie wyjazd do Luksemburga, przegrywając standardowo walkowerem 0:3,
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Jeszcze inaczej można podciągnąć. Wygrywasz 4:0 w 1. i w drugim przegrywasz już 3:0 i dostajesz czerwo, wtedy lepiej coś #!$%@?ć na walkower xD
Ale też do końca nie wiem jakby to zadziałało xD
  • Odpowiedz
@jamnik69xd:
nie zapominajmy o Panathinaikos Ateny - Wisła Kraków 4:1 [2015] - frajersko przepuszczona szansa na awans do Ligi Mistrzów. Pamiętam te szmaty puszczone przez Majdana + nieuznany niesłusznie gol Penksy :((
  • Odpowiedz
@pro666full: A może to i dobrze, że ten mecz mój mózg wyrzucił z pamięci. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kompletnie nie mogę sobie go przypomnieć, nawiasem mówiąc to wszystkie te mecze pamiętam jak przez mgłę. Natomiast pamiętam bardzo dobrze, negatywne emocje z nimi związane.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: @prismo:
If a club refuses to play or is responsible for a match (including kicks from the penalty mark) not taking place or not being played in full, the UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body declares the match forfeited by the club concerned. Moreover, if the circumstances of the case so justify, the UEFA Control, Ethics and Disciplinary Body may impose any further disciplinary measures deemed appropriate on the
  • Odpowiedz