Wpis z mikrobloga

Idąc za poniższym newsem, bez mojej ingerencji i nic nie zmieniając właśnie nie moge za chiny pana uzyskać cen na Steam w ARS. Na koncie mam 1500 ARS ale ceny już w PLN. Albo Steam Guard mi się w telefonie uaktualnił, albo nie wiem co ale logując się po nowemu ceny mam w PLN. Ktoś coś wie jak to odwrócić?? :/

gry-online.pl/newsroom/beta-nowego-logowania-na-steam-wrozy-fale-kradziezy-kont/zf22a73

"Jedną zabawną rzeczą w nowej wersji jest to, że Steam podobno wykorzystuje ją do odnajdywania użytkowników, którzy przenieśli swoje konta do Turcji/Argentyny ze względu na niższe ceny gier."
#steampesos
  • 7
wszędzie widzisz ceny w pln? tzn. w aplikacji, na stronie i na kompie? u mnie jak się tak dzieje, pomaga przelogowanie/zalogowanie ponownie, ewentualnie przejście przez kilka gier w sklepie; spróbuj dodać coś do koszyka i zobacz tam jaką masz walutę
wszędzie widzisz ceny w pln? tzn. w aplikacji, na stronie i na kompie? u mnie jak się tak dzieje, pomaga przelogowanie/zalogowanie ponownie, ewentualnie przejście przez kilka gier w sklepie; spróbuj dodać coś do koszyka i zobacz tam jaką masz walutę


@plastron8: Long story: Od około 2 dni miałem w koszyku Monkey Islandy za około 80ARS. Dziś postanowiłem je już kupić i patrze a mi nagle do zapłaty PayPala proponuje.. wtf. Robię
Pobierz niewiempoco - > wszędzie widzisz ceny w pln? tzn. w aplikacji, na stronie i na kompie...
źródło: comment_1661499060HTRNU475A4mreMsmmSun4s.jpg
@niewiempoco: a z ciekawości, przeprowadzałeś się z Polski do Argentyny, czy robiłeś nowe konto? bo ja zakładałem nowe specjalnie do zakupów, tak samo jak tureckie


@plastron8: Nowiutkie na Argentyna.

Dobra, zrobiłem sesje logując się za pomocą Tunel Bear z Argentyny i tym razem poszło, były ARS. Kupiłem co miałem kupić. Ale to najdziwniejsze story w mojej karierze z ARS. Alarm można odwołać.. póki co.