Wpis z mikrobloga

Trzeba było walnąć pięścią w stół. Teraz od maja mam dziewczynę. Dzisiaj był seks. Będę spał teraz jak zabity. A wcześniej miałem problemy ze spaniem. Okazało się, że seks to świetny środek nasenny. W sobotę znów będzie seks, plus pewnie jakiś alkohol do tego. W niedzielę seks i pewnie wyjazd za miasto. Ehh, za dużo użalałem się nad sobą. Mieć dziewczynę, to fajna rzecz. Chociaż też ma to skutki uboczne. Ostatni weekend musiałem spędzić u jej rodziców. Chociaż nie było źle, był grill, piwko. Nawet pogadałem sobie z nimi. Chociaż dla mnie poznawanie nowych ludzi to koszmar.
#przegryw #wychodzimyzprzegrywu
  • 8
@kuroszczur: Nie. Widzę że kolega nowy. Ja dokładnie opisałem, jak wychodziłem z przegrywu i ile mnie to sił i pieniędzy to kosztowało. Ja jeszcze jakieś 3 miesiące temu, to nawet za rękę nie trzymałem. Teraz regularnie penetruję moja dziewczynę, która jest bardzo zadowolona z tego faktu :P
@Marcin840: ja szanuje, zapoznałem się z Twoimi wpisami tutaj, a tag jest po prostu toksyczny względem kogokolwiek, kto chce chociaż pomyśleć o wyjściu z przegrywu, więc nie masz tu czego szukać, powodzenia dalej tam
@matek697: Też to szybko zauważyłem. Chciałem pokazać jednak, że można wyjść z przegrywu. Ja tu miałem więcej wpisów, ale dużo ich usunąłem, że względu na hejt. Znalezienie obecnej dziewczyny zajęło mi 4 dni, tak więc można...