Wpis z mikrobloga

Chłopie, jest #!$%@? 9 rano, a Ty już masz kija w dupie? Skoro Ciebie #!$%@?, to po co do mnie piszesz? Żebym Ci jeszcze bardziej dzień #!$%@?ł?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No gdybyś tak napisał od razu jak facet wprost bez jakiś śmiesznych szkół i docinek rodem z podstawówki to już dawno by nie było sprawy
  • Odpowiedz
@CzerwonaPoprzeczka: No skoro jest to legalne, legalne są zakłady bukmacherskie, FAME z betcliciem robią dobrą współpracę i trzepią na tym legalnie zarobione siano, to co oni maja pisać podanie do Dudy żeby im to zamknął?
  • Odpowiedz
@CzerwonaPoprzeczka: A niektórzy influ z fame, a są tez tacy którzy nie maja podpisanego kontraktu z federacja a maja współpracę z betcliciem. Gdybym miał okazje do zarobienia pare tysi za to ze wstawię 3/4 kafelki na instalatory jak coś obstawiam, to jak miałbym się nie zgodzić xD tym bardziej ze wszystko jak najbardziej legalne, u legalnego bukmachera.

Praca influ taka ciężka ehhhh wystarczy mieć neta, telefon, głośnik w telefonie i
  • Odpowiedz
@CzerwonaPoprzeczka: O nie! Ktoś zarabia tak duże i łatwe pieniądze nic nie robiąc? Jak tak można!!! NIECH SOE ZABIOROM DO PRAWDZIWEJ ROBOTY!1!!1!1 nie może tak być ze oni tak zarabiają a ja nie

Ahhh( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CzerwonaPoprzeczka: A jak byś dostała właśnie w tym momencie ofertę współpracy od betclica to pewnie by nie było tematu i komentarze Twoje komentarze tez by magicznie zniknęły, bo przecież w naszej Polszy nie może tak być ze ktoś ma a ja nie, albo razem albo wcale
  • Odpowiedz
A jak byś dostała właśnie w tym momencie ofertę współpracy od betclica to pewnie by nie było tematu i komentarze Twoje komentarze tez by magicznie zniknęły, bo przecież w naszej Polszy nie może tak być ze ktoś ma a ja nie, albo razem albo wcale


@mastereo: No niech zaoferują i sprawdzimy.
Śmiało.
  • Odpowiedz
@CzerwonaPoprzeczka: No generalnie jak Ci tak bardzo zależy na tym, to weź rodzine czy znajomych, pozbierajcie podpisy (ileś tam tysięcy, jak nie kilkadziesiąt albo grubo ponad) i walcz o swoje!

Andri Duda jakby zobaczył ze chcesz wycofać buki bądź zarobki influ za takie coś to by się zaśmiał na głos i powiedział ze na marne się męczyłaś z podpisami. A jakie podatki od influ spływają do skarbu Państwa xD
  • Odpowiedz
Nawet nie będę strzelał ile zakłady bukmacherskie odprowadzają siana, bo to są kolosalne liczby. Ale jak tak Ci zależy to tez możesz pojechać do WWA i czekać pod bramą przy białym domu, może akurat będziesz miała szczęście jak będzie podlewał kwiatki w ogródku, tylko przygotuj się, musisz go przekonać ze to będzie bardzo dobre dla naszego Państwa!!!!
  • Odpowiedz
Andri Duda jakby zobaczył ze chcesz wycofać buki bądź zarobki influ za takie coś


@mastereo: Chciałbym żeby to nie było reklamowana jako zabawa, tylko z ostrzeżeniami itd. A właściwie powinny być takie same podobne obostrzenia, jak przy sprzedaży alkoholu czy papierosów.
Czyli mówisz że układ Mafijny i nie da się nic zrobić?

To powinno być w ramach ochrony mniej inteligentnych, bo tylko frajer albo hazardzista w to idzie. A zarabianie na chorobie albo na nieporadności życiowej powinno
  • Odpowiedz