Wpis z mikrobloga

@adamadamadam22: mBank fajna teraz okazja, bo jako nowy klient możesz przytulić od 400 do 650 zł w bonusach na start: https://bankobranie.blogspot.com/2022/08/mbank-650-zl-za-ekonto-osobiste.html (jeśli chcesz mieć kartę do konta, to musisz liczyć się z wydawaniem kartą miesięcznie min. 350 zł, żeby uniknąć opłaty miesięcznej za kartę).

Obserwując tagi i wypowiedzi Mirków, jak i opinie Czytelników bloga, to dobre noty zbiera Millennium (konto za 0 zł, a karta po wykonaniu 5 płatności kartą lub
@Bankobranie: myślałem o mkonto intensive, tam chyba mniej do przytulenia z bonusów, zastanawiam się tylko o co chodzi z tym ekonto osobiste "oszczedzaj nawet 6.5%", intensive sie takim haslem nie reklamuje. Jestem w tym kompletnie zielony i nie wiem, które lepsze ;/
@adamadamadam22: promocja mKonta Intensive jest po prostu inną promocją (niższa premia, nie ma promocji oprocentowania w ramach usługi "Moje cele").

Zawsze możesz założyć eKonto osobiste, a po przytuleniu bonusów w bankowości (to parę kliknięć) przekonwertujesz je na Intensive (nr konta, login zostaną takie same, zmieni się tylko kategoria rachunku) ( ͡° ͜ʖ ͡°)