Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi powiedzieć jak się gra w tą #!$%@?łą, szatańską grę? Coś mnie podkusiło, żeby zagrać sobie karierę. No spoko, zrobiłem sobie piłkarza, fajnie się gra, ale poziom trudności to jest jakiś zart. Jeśli gram na zawodowcu, to w 6 minutowym meczy wygrywam po 13-0 (a może być spokojnie wiecej, gdybym się nie bawił). Zwiększam o JEDEN poziom trudności i nagle dostaje cztery mecze pod rząd 4-0 w dupe xD podczas tych czterech meczy może dwa razy udało mi się dojść w ogóle do sytuacji strzeleckiej, która oczywiście, bramkarz wybronił

Nie wiem, robię jakiś kontratak, i nagle wszyscy wyprzedzają mojego piłkarza i nagle przeciwnik ma 8 piłkarzy w polu karnym. Nie da się stworzyć absolutnie żadnej okazji. Już nie wspominam o odbiorze piłki. Dostaje jakieś wślizgi w polu karnym, myśle sobie ze karny i może gola strzelę, ni #!$%@? xD czysty odbiór w piłkę, kontra dla przeciwnika i gol. Ja wykonam LEKKI odbiór/wpadnę w piłkarza i minimum żółta, a w polu karnym jedenastka dla druxyny przeciwnej

Ja wiem, ze fifa to #!$%@? gra, ale to przechodzi ludzkie pojęcie. Mam wrażenie jakbym przeskoczył jakieś cztery poziomy wyżej. Jak w tej grze na klasa światowa robi się akcje? Czy na tym poziomie sprint jest pod jakimś innym przyciskiem na padzie? mam dość tego gówna

#fifa #fifa22