Wpis z mikrobloga

Gorąco, duszno, nie da się spać bez otwartego okna. To te głupie #!$%@? sąsiedzi z każdej strony muszą rozmawiać o życiu przy papieroskach na balkonie. W końcu zaczął padać deszcz a oni dalej siedzą i smrodzą. Kiedy w końcu zakaz papierosów w Polsce?
  • 32
  • Odpowiedz
@BenAffleck: Tez mnie to #!$%@?, to samo smrodziarze na chodniku. Pociesz się moim nieszczęściem, ze dzień w dzień przez całe lato muszę mieć zamknięte okno, bo #!$%@? patusy na balkonie obok urządzili mi zoo tymi swoimi papugami, 5 min bez gdakania nie ma
  • Odpowiedz
@BenAffleck: Oni w koncu sie nakopcą i dadza spokoj, to to jest jeszcze #!$%@?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mi #!$%@? sasiad zaparkowal pod oknem z #!$%@? alarmem na kuny i co 3 sekundy piszczy mi we lbie bo leze na lozku przy oknie ktore naturalna siłą rzeczy jest open full pussy bo bym sie udusił w własnym pokoju.
  • Odpowiedz
@Miska-ryzu: właśnie patrzyłem na te przenośne, o których pisał @msichal ale kurna - nie widzi mi się używanie propanu w sypialni (o ile dobrze zrozumiałem jak to działa) xD A takiej z montażem nie ogarnę, bo to wynajmowane mieszkanie z obcymi ludźmi :( Dziś po prostu nie otwieram okna, będę się kisić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BenAffleck: Jak wynajmujesz z innymi to ciężko, właśnie jw: to jest dość głośne i nieporęczne.
Propan jest tylko czynnikiem chłodniczym jak inne trujące rzeczy.
  • Odpowiedz