Wpis z mikrobloga

@Frasad: Masz link do jakiejś wypowiedzi gdzie kogoś faktycznie boli imprezowanie? Bo widziałem jeden taki wpis może, a nadajecie o tym jakbyście byli opłaconymi trollami albo botami.
  • Odpowiedz
Wczoraj tego bylo od ch.ja, zesraly sie glownie przegrywy buldoopiace o pobor. Stala ekipa. Co pol godziny wpis, sporo bylo usuwanych.


@Makak87: Ale to chyba w takim razie nie ma nic wspólnego z memem który tu plusują. Tzn. im nie przeszkadza raczej, że ktoś pije czy chodzi na imprezy, tylko, że ktoś każe innym iść do wojska a sam sobie potem idzie imprezować XD
  • Odpowiedz
Poprosze zatem o liste rzeczy ktorymi w wolnym od czasie moze zajmowac sie premier kraju w ktorym obowiazuje pobor.


@Makak87: Raczej przede wszystkim sama powinna odbyć zasadniczą służbę wojskową skoro uważa, że inni powinni taką mieć. Niczym się nie różni tutaj od katolików którzy nie chcą aborcji więc zabraniają jej innym.
  • Odpowiedz
Nie widze powodu zeby przy potencjale demograficznym Finlandii marnowac pieniadze na szkolenie kobiet do sluzby liniowej.


@Makak87: Tak samo wielu mężczyzn w Polsce nie widzi potrzeby aby kobiety mogły dokonywać aborcji. Jednak ... najlepiej gdy osoba może sama podjąć taką decyzję, a nie ktoś za nią.
  • Odpowiedz
My tu o aborcji czy o poborze?


@Makak87: Ja to w ogóle zacząłem od tego, że ten mem ma niewiele wspólnego z wydarzeniami które miały miejsce, bo jak pisałem nikt się nie przyczepił do tego, że ktoś sobie alkohol pije.
  • Odpowiedz
@Makak87 przecież to samo można powiedzieć o tym,że nie widać powodu,żeby przy potencjale demograficznym Finlandii marnować pieniądze na szkolenie mężczyzn do służby liniowej.

Co czyżby nie istniała już równość? Od 70 lat kobiety biadolą o równości, a gdy przychodzi Co do czego, to nagle się okazuje,że nie ma równości.
  • Odpowiedz
@Frasad: Przeciez katoprawactwo tez imprezuje. Wipler bil sie z policja przeciez nie po mszy tylko po wyjściu z dyskoteki nawalony w 3 dupy. Tylko że nikt nie czycha z kamerą na facetów/polityków imprezujących na Mazowieckiej mimo że wielu często bywa ale jakby się tam jakaś posłanka pojawiła to już by był skandal.
  • Odpowiedz