Wpis z mikrobloga

@Kononienko: oj tam, przecież nawet tutaj były głosy, że dodanie do koszyka powinno dawać możliwość zakupu bo co to za porządki: mam w koszyku a nie mogę kupić!?
To firma PGG w końcu wprowadziła ten ficzer.
A że węgiel - a zwłaszcza workowany - znika wtedy w 2 minuty to oczywiste było od razu bo ile oni tam tego rzucają na sesję? 2000t karlika 1t i pewnie podobnie 0,75t a ponad
  • Odpowiedz
  • 0
@maria0nna ale żaden sklep tak nie funkcjonuje żeby samo dodanie do koszyka skutkowało rezerwacją towaru... poza tym cały ruch przeniósł się na #!$%@? logowanie do strony i siedzi się tyle samo przy kompie
  • Odpowiedz
@Kononienko: sjure, że technicznie ogarną - w app.js już jest sposób dostawy kwd - tylko podpiąć pod dane z bazy i pokazywać w kasie; znając pgg to z tydzień testów na prod i już będzie to działać w miarę;
ale nie wiem czy logistycznie i organizacyjnie mają to już dograne
  • Odpowiedz
@sSpoko: racja, że jest to nietypowe - ale wg mnie rozładowali sobie ruch i sprzedają więcej mniejszym kosztem zasobów - poniżej 1h rozchodzi się towar (w tym peak z dodawaniem do kosza / logowaniem) i potem jeszcze jest 7h na dokończenie zakupów do północy przy już spokojnym ruchu - może z peakami dla koszyka bo zwykle ludzie przecież nie wiedzą od razu czy na 100% dodali
  • Odpowiedz
  • 0
@maria0nna nietypowe? to jest #!$%@?, niech ciule chociaż na osobnej stronie zrobią odliczanie kiedy towar się pojawi i ile go jest, żeby każdy wiedział czy jest sens jeszcze klikać, tylko tak mogą odciążyć stronę.
  • Odpowiedz