Wpis z mikrobloga

Wspominek z Legionu ciąg dalszy (), przeklejam mój stary post odnośnie według mnie najlepszego okresu w WoWie.

"Przeglądałem sobie ostatnio moje stare screeny z wowa i natknąłem się na jeden, który rozbudził we mnie pamięć o najlepszym okresie, który spędziłem w tej grze (owszem, przedkładam Legion nawet przed Wotlka, którego również uwielbiam, ale to całkiem inna miłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Screen ten został zrobiony krótko po wypuszczeniu w patchu 7.2 rajdu Tomb of Sargera, dla mnie to najlepszy rajd ze wszystkich, które wyczyściłem w czasach ich bytności jako aktualny content na retailu. Najmilej chyba wspominam walkę z samym Kil'jeadenem, która nawet na hc była dość trudna bo wymagała sporej koordynacji między graczami podczas darkness phase, ale to co się działo po walce dobitnie rozgrzało moje serce (), ten przepiękny cinematic ukazujący śmierć Kil'Jeadena a następnie otwarcie portalu na Argus, zapowiadający naszą wycieczkę w patchu 7.3 to coś czego nigdy nie zapomnę. Oczywiście dzieła dopełnia ogromny zarys tej planety widoczny z Broken Isles. Screen ten ukazuje jednen z ostatnich momentów w mojej przygodzie z world of warcraft gdy tak naprawdę świetnie się bawiłem, podczas całego bfa głównie narzekałem bo to już nie był ten sam dodatek co Legion, który wprowadził masę nowych i innowacyjnych rzeczy takich jak świetne order hallowe kampanie, world questy czy artefakty a bfa jedynie powielił ten schemat kilkukrotnie, jednakże w taki sposób, że gracze byli zirytowani nachalnością farmienia dla samego farmienia. O SL nie ma się zbytnio co wypowiadać bo oto nadszedł ten moment gdzie już praktycznie w wowa nie gram bo mi zbrzydł przez denne pomysły blizzarda, wtórność oraz nerfy i zmiany na mojej ukochanej postaci z legionu czyli demon hunterze ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ode mnie to tyle, może komuś również przywołam miłe wspomnienia tym wpisem"
#worldofwarcraft
Tetrachloroizoftalonitryl - Wspominek z Legionu ciąg dalszy (。◕‿‿◕。), przeklejam mój ...

źródło: comment_1660856418isnOhiOOW1w8l9PAVvqQeN.jpg

Pobierz
  • 5
@Tetrachloroizoftalonitryl: Legion był super. Pierwszy raz od dawna grałem w nim w jakieś pve, bo wtedy świeże mythic+ były naprawdę mega fun. Pierwszy raz od dawna też pograłem paroma innymi klasami oprócz DK i ewentualnie warlocka. Enh shaman, disc priest, balance/resto druid były mega przyjemnymi klasami w legionie. Jedyne nad czym ubolewałem to rework demo warlocka, który był i jest moim skromnym zdaniem beznadziejny, ale wszystko inne było super. Nawet jakoś
@Tetrachloroizoftalonitryl: No, artefakty i kampanie były mega. Z jednej strony nie lubię tego w co poszli, tzn. że jako gracze nie jesteśmy tylko jakimiś tam szarymi awanturnikami, a jakimiś "champion of Azeroth", ale z drugiej dostanie do łapek takiego Doomhammera, czy Scepter of Sargeras było zajebistym motywem. Te spelle artefaktowe u niektórych klas też bardzo fajnie wpływały na gameplay. No i kampanie były bardzo spoko. A, no i jeszcze mounty klasowe.