Wpis z mikrobloga

#wakacje #booking #pytanie Jeżeli na bookingu wynajmując pokój jest wypisane że internet i WiFi jest dostępne w całym obiekcie a po przyjeździe na miejsce do Kołobrzegu recepcja Ci mówi że w Kołobrzegu nie ma internetu to mogę się ubiegać o jakiś zwrot? Nie doinformowali mnie i teraz tydzień bez internetu może wyjdzie mi na dobre ale nie po mojej myśli.
  • 10
@Ogau @Cygan_Wojtus ostatnim razem za brak telewizora i balkonu (który był w ogłoszeniu bo pewnie inny pokój) odostałem 150 euro zniżki na następny booking więc nie tak w dupie, a dzisiaj dostosowałem warunki i już wszystko gra :) podstawowe standardy zawsze powinny być
@nastynas no wiesz nie jestem takim biedakiem żeby komuś wypisywać głupoty nie pytając o szczegóły, byłem w 4 krajach w ciągu 7dni i mam kartę z międzynarodowym pakietem więc nie zawsze mam super zasięg (nie jestem z Polski). Po za tym skoro mogę oszczędzać to oszczędzam mimo że nie muszę. Ale skoro Ty masz na wszystko wy&$ne i wolisz wszystkiemu odpuścić to pewnie daleko nie zajechałeś ze swoim podejściem.
@Wykick: to nie jedz do tego Kołobrzegu, problem z głowy. #!$%@?ą mnie po prostu takie janusze co wszędzie chcą zniżki dostawać. Pieniacz wieczny, trujesz dupe wszystkim po prostu wielki "światowcu" xD
@nastynas dopytaj zanim się wypowiesz, wydaje na hotele około 12k e na kwartał. Byłem z małej miejscowości takie januszowanie na rok mi zaoszczędza z 10k e (bonusy stały Klient punkty bony itp itd). Myślę że profit nawet dla ciebie jest zadowalający kiedy teraz to 47k złotych na rok, niektórzy mają niewiele większe zarobki na rok. Nie jestem cebula tylko oszczędzam kiedy mogę