Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
UWAGA SPOILERY - WSPOMNIENIE LODU I POPRZEDNIE CZĘŚCI. MAŁE ALE MOŻNA NA PODSTAWIE WYMIENIONYCH POSTACI COŚ WYWNIOSKOWAĆ.

Zwykle musze sie czegos doczepić i strasznie irytuje mnie uwielbienie dla Sójeczki w 3 książce, szczególnie na końcu. Wiem, że zakończenie podkreśla pewną rolę ale nie czułem nigdy jego ważności, chociaż kiedyś było powiedziane o cesarzowej i co tam myśli o nim.

Też może to wina tłumaczenia ale kojarzę, że przynajmniej dwa razy było powiedziane, że Rake kogoś polubił mocno bo tak (Paran i Sójeczka na bank) xD najbardziej mnie irytuje Rake, który przeżył niby te ?kilkaset tysięcy? lat. W sensie to jego słowa i niby może manipulować w rozmowie ale jeśli ich ceni to wydają się takie nijakie.

#malazan
  • 3
@NewBlueSky: 4 mam za sobą obecnie kończę okaleczonego. To moje pierwsze czytanie. Na pierwszych 4tomach starałem się być na maksa skupiony czytalem Dramatis Personae i Glosariusz a mimo to sporo nie pamiętam. Jednak każda część czytało mi się tak samo dobre. Wiadomo były nużące momenty ale ogólnie do bardzo spoko.