Wpis z mikrobloga

@sebek1234: Nic nadzwyczajnego nie robię.

1. Używam do tego czystej przeglądarki bez żadnych dodatków - Opera GX (tutaj udało mi się już zakupić sporo ton dla rodziny i znajomych).
2. Sprawdzam kiedy jest węgiel wrzucony na portalu sprawdzwegiel.pl (czasami nie działa).
3. Do tej pory używałem tylko 1 zakładki do odświeżania ale dzisiaj postanowiłem przed wrzuceniem węgla około godziny 15. Zalogować się i zostawić tę przeglądarkę, aby odblokować a w sumie
Pobierz ViruS001 - @sebek1234: Nic nadzwyczajnego nie robię. 

1. Używam do tego czystej pr...
źródło: comment_16606611005G7nLCu6rORrX32Fl8cpyJ.jpg
@sebek1234: po naciśnięciu dodaj do koszyka przenosi Cię na stronę /koszyk/dodaj-produkt. Odświeżasz, aż przeniesie cię na /koszyk. Po tych zmianach dzisiejszych produkt do 23.59 jest twój.
wcześniej rzeczywiście był większy kłopot z tym bo musiałeś przejść aż do numeru zamówienia ale tym sposobem może uda Ci się w czwartek chapnąć jak zalogujesz się wcześniej i użyjesz skryptu w konsoli :D
@ViruS001: to żebymsy sie dobrze zrozumieli przed czwartkiem XD
otwierasz se zakladke wegla juz np o 15:40.
1. Wpisujesz komendę w konsole ( dziala tez na chrome jak coś i obstawiam ze na kazdej przegladarce z silnikiem chromium)
2. Czekasz az dostaniesz cynk ze jest wegiel i wtedy klikasz w dodaj do koszyka i wtedy przycisk zaczyna działać?

pytam bo byłem na ekranie karlika i faktycznie wpisałem twoją komende i przycisk
@sebek1234: nie, nie. Otwieram np. o 15.40 sklep.pgg.pl żeby po prostu był otwarty. Później jak dostanę cynk, że jest na stronie ten węgiel który mnie interesuje to wtedy wpisuję komendę i szybko klikam dodaj produkt.

Nie wiem niestety czy działa to bezpośrednio jak jesteś na danym węglu. Ja to użyłem na głównej stronie sklepu.