Wpis z mikrobloga

Prawica zesrała się o dosłownie dwa miejsca w grze Spider-Man gdzie można dostrzec kolory LGBT. Grze, która dzieje się w Nowym Jorku, czyli mieście, gdzie flaga LGBT jest elementem krajobrazu.

Homofobia wylała w całym znalezisku, a moderacja odrzuca zgłoszenia homofobicznych komentarzy, bo wolą sobie hodować brud pod paznokciami.

Refleksja zawsze przychodzi za późno.

#lgbt #neuropa #bekazprawakow
EvilToy - Prawica zesrała się o dosłownie dwa miejsca w grze Spider-Man gdzie można d...

źródło: comment_1660643282KRv0UVcyZ8dTdkesn4r42H.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bardzo wybiórczo bo innych modów się nikt nie czepiał ¯_(ツ)

inne mody już tej integralności nie naruszają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Maslacki: @podjad3k: Z tego co wiem nie obowiązuje tutaj odpowiedzialność zbiorowa i twórca ma pełną dowolność w decydowaniu o tym, która modyfikacja jego dzieła zostanie #!$%@? z rowerka ¯\(ツ)_/¯ Jak będzie chciał całkowicie zakazać modowania to też może to zrobić.

Twórca nie żadneg prawa do integralności dzieła - kupiłem grę więc mogę z nia robić co mi
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: > Jak najbardziej, ale jeśli stworzysz do niej modyfikację i udostępnisz publicznie musisz się liczyć z tym że twórca może się do Ciebie zgłosić i "poprosić" o jej usunięcie. Na tym właśnie polega to prawo.

Nie, nie mogą. Mogą to zrobić tylko wtedy gdy łamiesz jakieś prawo autorskie, a podmiana flagi niczego nie łamie.
  • Odpowiedz
twórca ma pełną dowolność w decydowaniu o tym, która modyfikacja jego dzieła zostanie #!$%@? z rowerka


@HrabiaTruposz: Przecież nikt mu tego nie odbiera. Po prostu skoro tak wybiórczo decyduje się na zakazanie tego tylko moda pokazuje jakie są jego intencje i na czym mu zależy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EvilToy: XD co się typ zesrał o flagę z tęczą. Wykazujesz ten sam poziom srania się o tę szmatę co prawactwo. Normalny człowiek za bardzo ceni swój czas żeby zajmować się czymś takim. Zarówno z prawej i lewej strony.
  • Odpowiedz
@EvilToy: Ale beka z Ciebie xD lewactwo zesralo się o mod zastępujący flagi lgbt flaga USA mówiąc że to homofobia xDDDD zawsze kisne z tego, że lewactwo próbuje wcisnąć się w kwestie, które ich nie dotyczą. Tak samo było z cyberpunk 2077 gdzie lewacka aktywistka napisała recenzję że gra jest beznadziejna bo za mało wzmianek o lgbt - ale w trakcie wypowiedzi przyznała że nie robiła żadnych zadań i nie
  • Odpowiedz
Nie, nie mogą. Mogą to zrobić tylko wtedy gdy łamiesz jakieś prawo autorskie, a podmiana flagi niczego nie łamie.


@drpt: Oczywiście że mogą, powiem więcej - jak będą zawzięci to zbanują Ci nawet filmiki na YT na których grasz w grę z tą podmienioną flagą i nic z tym nie zrobisz.

odpowiedzialność zbiorowa xD to wymyśliłeś, fajny fikołek... Tak samo jak z tym "artystą" co rozpoczął wątek integralności dzieła
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz no zapytałem i co z tego? To pytanie nie sprawia, że twierdzenie o integralności dzieła artystycznego mniej mnie śmieszy xD chociaż wybiórcza ochrona integralności jest jeszcze śmieszniejsza
  • Odpowiedz
@EvilToy: do tej pory to lewica sra pod siebie, jak gdzies nie ma homosiów albo nie bialych (np. w XV wiecznej Polsce :D), wiec rozpatruj te działania zwyczajnie jako symetryczne do ich srania sie:D oni moga, to konserwy też i tyle :D
  • Odpowiedz
czekaj czekaj, kto się zesrał?


@Nivele: Prawica się zesrała o to, że NexusMod usunęło moda. Ten mod dalej jest dostępny w innych źródłach, NexusMod sobie po prostu działa według własnego, wewnętrznego regulaminu, więc wiadome osoby już widzą wszędzie spisek ;D

Z lewakami narzucającym swoje widzimisię zaczyna być gorzej niż z kościołem katolickim, którego przebić nie jest łatwo ale ambitnie próbujecie. Dajcie żyć każdemu jak chce, a nie jak wy chcecie,
  • Odpowiedz
@EvilToy: Gracze powinni sobie móc wybierać co iest na flagach. Gość, który zrobił moda jest super, a moderator co usunął jak zwykle upośledzony. Nie byłoby afery gdyby pozwolono ludziom instalować na co mają ochotę.
  • Odpowiedz