Wpis z mikrobloga

@Mikstolar
@gaceksteam
@kzk87 spróbowałem to oglądaćata temu, ale jest,cze byłem nastolatkiem i może gówno rozumiałem i myślałem, że ten serial to niesmieszne gówno.

Jak zrobię kolejne podejście to może zrewiduje swój pogląd mając prawie 30.
@Ranger: Raczej tak, ze mną bardzo rezonuje ponieważ ogrom sytuacji jest żywcem wyjętych z mojego życia. Bojack pomaga spojrzeć na niektóre sprawy z innego punktu widzenia i pomógł mi podjąć pewne decyzje. Serial jest dołujący od drugiego sezonu ale to właśnie wtedy zyskał największą popularność.
bardzo to nijakie


@Ranger: czo czo czo? Bojack Horseman nijaki? Stary, to jest jedyny serial który można oglądać wielokrotnie, POWTARZAM wielokrotnie bez znudzenia i za kazdym razem można wyłapać coś nowego/zinterpretować coś nowo.
Wspaniały jest to serial. Szczególnie zapadł mi w pamięć odcinek "Free Churro". Nigdy nie widziałem nic podobnego.
Bojack zawsze będzie miał szczególne miejsce w moim serduszku <3.
Stary, to jest jedyny serial który można oglądać wielokrotnie, POWTARZAM wielokrotnie bez znudzenia i za kazdym razem można wyłapać coś nowego/zinterpretować coś nowo.


@Gacrux: dla mnie to się stało nieoglądalne w połowie 2 albo 3 sezonu
@Gacrux: na początku oryginalny i absurdalny humor, podejście do trudnych tematów jednocześnie odważnie i z bez spłycania, fajna gra tematami poważnymi i tymi mniej poważnymi. To balansowanie między śmiechem a smutkiem to było coś bardzo fajnie pomyślanego. Potem już nie mogłem patrzeć na to jak twórcy usilnie podkreślali jakie to wszystko smutne