Wpis z mikrobloga

Zawsze byłem za #konfederacja ale jestem też w 100% za Ukrainą i nie boję się ukrainizacji Polski :) czy mogę dalej głosować za #konfederacja czy to mnie skreśla? Czy w konfederacji jest flanka pro-ukraińska czy trzeba być anty-ukraińskim żeby nadal popierać tę partię? bo nagłaśniane są różne antyukaińskie poczynania tej partii, ale może są też działania pro-ukraińskie, o których się nie mówi? Chcę mieć pewność zanim na dobre odejdę od Konfederacji.

#polityka #ukraina #wojna
  • 26
  • Odpowiedz
nie można być w 100% za Ukrainą i jednocześnie popierać konfe.


@banzi: ja tam popieram obecnie Ukrainę, bo się leje z ruskimi a jestem za konfą. A 100% bycie za Ukrainą to taka postawa, że oddaję im za darmo wszystko co mam? Wtedy faktycznie nie jestem w 100% za Ukrainą.
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: a kto mówi o oddawaniu wszystkiego? mówimy o popieraniu Ukrainy w jej wojnie z kacapią, wspieraniu w dążeniu do UE, pomocy uchodźcom z Ukrainy itd. Człowiek mądry wie, że w tym momencie Ukraińcy przelewają swoją krew, na swoim terytorium walcząc z naszym wspólnym wrogiem. Niestety Konfa nawet w takim momencie tego nie kuma i świadomie próbuje nastawić Polaków przeciw Ukraińcom i pchnąć w stronę Putina. To jest partia ludzi,
  • Odpowiedz
czy mogę dalej głosować za #konfederacja czy to mnie skreśla?


@niech_ktos: A nie przeszkadza ci, że Ukraińcy to takich kolaborantów by rozstrzelali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konfederacja to jest opcj przede wszystkim prorosyjska, także trochę schizofrenicznie sobie wybrałeś.
  • Odpowiedz
@niech_ktos: jakaś mocna trojka stamtąd wyszła. Ten karakan z długimi włosami którego żona zostawiła dla murzyna, chyba dziambor i jeszcze jeden którego nazwiska nie pamiętam. To tylko przykład . Coś tam sobie nowego wymyślili ale już mówimy o marginesie marginalnej partii więc nikt tego i tak nie śledzi
  • Odpowiedz
@shmatshiage: o, i to jest jakiś konkret. Szans pewnie nie mają, ale przynajmniej sumienie bedzie spokojne

edit: ale Kulesza widzę że dalej publikuje posty Konfederacji, więc jak odszedł? z tego co widzę to odeszli z KORWiN ale dalej są w konfederacji
  • Odpowiedz
Niestety Konfa nawet w takim momencie tego nie kuma i świadomie próbuje nastawić Polaków przeciw Ukraińcom i pchnąć w stronę Putina. To jest partia ludzi, którzy można z całą świadomością nazwać zdrajacami.


@banzi: sami się nastawiają¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz