Wpis z mikrobloga

@marekp7: policz sobie: 1kk LOT = 0,3BTC = 217USD = 652PLN -> 1k LOT ~ 0,65 PLN, ale mogę ci sprzedać dowolną ilość w takiej cenie:) jeżeli kiedykolwiek osiągnie taką cenę to będzie to mega sukces tej waluty
@franklab: @marekp7: Jedno zadanie matematyczne na poziomie 3 podst. i oszczędzasz 9,35 pln / 1k (zakładam, że gdyby ktoś powiedział, że dobra cena to byś kupił). Dlatego większość ludzi traci na tych zabawach, a potem wylewa gorzkie żale na wykopie o stratach i nieopłacalności takich inwestycji.
@blacktyg3r: dlatego zawsze warto wejść na giełdę zobaczyć co się dzieje, trochę poczytać o walucie (to dość istotne, bo samo oglądanie wykresów to loteria) i na spokojnie rozważyć zakup, nawet jak ktoś spekuluje na bardzo małych stawkach, warto podejść serio do tematu, bo przy większych mozna nabrać złych nawyków
@arturlot: no ale trzeba mieć jakiś dystans i nie marzyć zanadto, bo to zgubne, bitcoin był pierwszy, teraz na powtórzenie takiego sukcesu ma szansę coś co jest naprawdę innowacyjne, możę #emunie, LOT jest fajne, ale bez przesady
@arturlot: ale to nie w jeden dzien i najlepsze okazje przegapilem niestety tak jak wczoraj po 5 rano po 10 stakow byly a za 2 godziny po 35 ;/ napisz ktos jakis alarm na ten kurs :P zaplace
@arturlot: w sumie zależy ile miałeś na początku, mi z 2mln, przez ostatnie dni bez wielkiego ryzka zrobiło się +3mln, ale i tak nie chce mi się coś wierzyć, że na takich wahaniach, jakie były przez ostatnie dni zrobileś 15mln