Wpis z mikrobloga

@Junys15: Ale czytałaś w ogóle tag #lyconet? Tam jest wprost.
poza tym polecam:
1. stary blog, w którym autor był masakrował sektę lyoness
https://web.archive.org/web/20160726010808/http://antylyoness.blox.pl:80/html

2. Informacja o tym, że lyconet to po prostu nowa nzawa na lyoness:
https://behindmlm.com/companies/lyoness/lyoness-an-illegal-pyramid-scheme-in-norway-banned-from-operating/
(To, że uokik ukarał lyoness to wiesz?)

3. wpisy kolegi @renalum, który wszystko metodycznie prezentuje (po prostu kliknij w nick)

A przy okazji napisz jak wygląda projekt, który Ci kolega przedstawił.
@virgola: tak czytałem ale chciałem jakieś świeże informacje na ten temat znaleźć bo za duzo ich nie ma ten blog jeszcze sobie zobaczę.
Tak wiem ze lyconet to kiedyś było lyoness czytałem o tym że uokik ukarał ich tylko jedna rzecz mi się tam nie zgadza bo stwierdzili tam ze to jest piramida po wpłatach tylko że do nich wliczyli też zakupy w aplikacji czyli kupowanie bonów.
Projekt to ta apliakcja
@monilea: tylko że on mi nie mówił o tym że będę miał werbować innych tylko że miałbym tylko i wyłącznie rejestrować klientów jak to on powiedział a czasu i tak mam dużo
@Junys15: z czasem pewnie zaczną Cię cisnąć o szukanie kolejnych jeleni bo inaczej nie spełnisz swoich marzeń i nie zostaniesz bogaczem bo się nie starasz i pewnie będą Ci przedstawiać super hiper projekty w które "musisz" zainwestować bo to ostatni moment żeby poprawić swoje życie :D Jak chcesz stracić prawdziwych znajomych i otoczyć się tymi nowymi pozornie lepszymi bo z "ambicjami" to śmiało wchodź w to :)
w przyszlym roku z tego co mówił startują na giełdzie

ta, na pewno( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak dostawali karę, to cały czas było: "w przyszłym roku będzie kampania ogólnopolska"
Oczywiście nic nie było.
Na którą giełdę mają wchodzić?

on mi nie mówił o tym że będę miał werbować innych

miałbym tylko i wyłącznie rejestrować klientów


@Junys15: A skąd miałbyś brać tych klientów, których masz rejestrować?
tak czytałem ale chciałem jakieś świeże informacje na ten temat znaleźć bo za duzo ich nie ma ten blog jeszcze sobie zobaczę.


@Junys15: to dlatego, że teraz pozywają za każdy nowy artykuł ich hejcący, wiem to, bo sam w tym jakby siedzę ale jedynie w celach informacyjnych, bez rekrutowania i wydawania pieniędzy (choć był moment w którym mogłem dołączyć do tego i nie #!$%@?łbym po tym szambie)

A co do projektu,
@virgola: ja tam bym tego pewny nie był, Herbalife też weszła na giełdę i obecnie odbudowuje się z syfów przedstawionych na Betting On Zero. A myWorld mimo wyroków dalej rośnie i mami innych ludzi. Plany są, że miliard osób ma korzystać z ich różnych usług (bo mają lub mają mieć tzw. ekosystem taki jak w Google) do 2030 roku. Ale cóż, czas zweryfikuje.

Co nie znaczy, że piętnowanie MLM-ów się skończy,
@Junys15: byłem w tym, ale na szczęscie nic nie wpłaciłem. na giełde wchodzą co 2 lata od X lat, bez ludzi pod sobą jesteś tam nikim i nic nie zyskasz. Ci ludzie pod tobą muszą co miesiać wpłacać pieniądze niby na vouchery za któe mozesz sobie kupic wycieczki na travel world itd nikt ci nie mówi żę z tych voucherów to możesz 2 procent tylko użyć. pieniędzy w które tam włożysz