Wpis z mikrobloga

#krakow

Chciałbym dziecku pokazać rynek i okolice. Turystą typowym nie jestem, bo mieszkam 40 minut od Krakowa i nie raz bywałem na rynku ale przeważnie się jakiegoś kebaba zjadło i gitara była. Pytanie gdzie mogę zjeść dobry obiad z rodziną i nie być wydymanym na hajs tzn. zjeść w miarę normalnych cenach?
  • 15
  • Odpowiedz
@WstretnyOwsik: Jakieś preferencje w kwestii kuchni? Sam bardzo lubię chińczyka An-Nam przy Szewskiej, ale chińczyk to nie jest to idealne miejsce na obiad rodzinny. Jeszcze pamiętam Morskie Oko, gdzie było dobrze, ale nie-jakoś-kosmicznie-drogo, choć nie byłem tam ze dwa lata.
  • Odpowiedz
@WstretnyOwsik Co do w żarcia w sensownej cenie to beer house ale nie wiem czy to miejsce na obiad z rodziną. Ewentualnie Kompania kuflowa ale tez nie wiem czy nadaje sie na miejsce do jedzenia dla rodziny.
  • Odpowiedz
@WstretnyOwsik: blisko rynku jest MILK BAR, taki niby bar mleczny ale troche kulturalniejszy, ale zarazem droższy. Byłem tam kilka razy i było ok, ale nie wiem sam czy stosunek cena/jakość jest godny polecenia.
  • Odpowiedz
@WstretnyOwsik: Ja zwykle zachodzę do Chimery przy św. Anny 3. Jedzenie jest smaczne i zdrowe. Do tego mają zadaszony i klimatyzowany ogród. Na miejscu wybiera się 4 albo 6 różnych porcji dań spośród całkiem szerokiej oferty. Są zupy, sałatki, quiche, mięsa, placki, faszerowane warzywa i różne inne.
  • Odpowiedz