Wpis z mikrobloga

Polecacie zainwestować w #applewatch ? Faktycznie warto i sprawdza się w codziennym używaniu?
Mam iphona i macbooka, a teraz chcę spróbować zegarka (myślę nad 7). Dużo ćwiczę/chodzę i obecnie polegam na telefonie (np liczenie kroków)
#apple
  • 14
  • Odpowiedz
Uzywam, polecam, otwieranie bramy, platnosci kartą, wylaczanie swiatel w domu i otwieranie zamka dziala jak trzeba, nigdy nie mialem problemu
  • Odpowiedz
@Arielx: od siebie polecam rośniesz w wersji LTE. Telefon może zostać w domu a jak ktoś do Ciebie zadzwoni bądź napisze to jesteś w stanie odebrać/napisać (glosowo, bądź klawiaturą w Gen7). Nie mówiąc już o streamingu na silke jak zapomnisz jej pobrać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Dla mnie must have (ale nie dla wszystkich)
  • Odpowiedz
@Arielx: tak średnio bym powiedział - dla mnie najmniej użyteczny element całego ekosystemu. Mam AW6 od premiery.
Używam do płacenia NFC (to akurat jest super), trackowania spacerów czy rowerów i odblokowywania macbooka. Czasem sobie odpalę jakąś funkcję zdrowotną ale to sporadycznie.

Niestety jest dużo minusów:
- nieadekwatna cena
- dużo gorsza jakość aplikacji niż na iphone czy maku (często potrafią nie odświeżać danych)
- brak aplikacji notatki to jest jakiś smutny
  • Odpowiedz
@Arielx: @dziadmankowy: Mam SE i w sumie potwierdzam, z UI jedynie pogodynka w miarę spoko mi się podoba. Sporadycznie przez niego rozmawiam w domu jak nie ma większego hałasu, płacenie NFC na duży plus. Baterie jakoś przeżyłem ale trzeba ją wytykać palcami bo jest #!$%@?.
Z polskiego to chyba jedynie myszka miki gada godzine po polsku xd
  • Odpowiedz
@Arielx: jeśli masz maka to spoko, bo nie musisz wpisywać hasła do odblokowania kompa czy potwierdzać jakichś rzeczy adminowskich. Nawet płacenie przez apple pay możesz potwierdzić kiedy masz zamkniętą pokrywę macbooka. Poza tym sprwadzanie powiadomień, rozmowy przez telefon kiedy nie mam przy sobie telefonu. Na siłownie polecam wersję z LTE bo nie trzeba brać ze sobą telefonu. Jeśli możesz poczekaj na nową wersję bo ma mieć kilka dodatkowych ficzerów zdrowotnych.
  • Odpowiedz
@cat_in_hat: Jak często ci się to zdarza? Co ma być z dzieckiem nie tak w przedszkolu są tam chyba panie które dzieci pilnują?, a co gdybyś nagle zgubił telefon? Tez by się niedodzwonili... na siłce jesteś ty i tylko ty, to czas dla ciebie gdzie cały twój świat przez tą godzinę się zatrzymuje, nie musisz być zawsze pod telefonem spróbuj przez ten czas nie mieć go przy sobie, mega fajne uczucie
  • Odpowiedz
@Lordon: No popatrz moja córa zaczęła nagle rzygac jak kot i się okazało ze ma zapalenie opon mózgowych, idąc twoim podejściem to wywalone jaja i niech ginie bo siłownia ważniejsza. Jak sie nie ma obowiązków lub/i dzieciaka to można mieć takie podejście.
  • Odpowiedz