Wpis z mikrobloga

W 2018 r. dotarły do nas sygnały, że nowi pracownicy sądów nie tylko są delegowani do Ministerstwa Sprawiedliwości zaraz po zatrudnieniu, ale mają też nawet czterokrotnie wyższe pensje. Zapytaliśmy i trzy lata później, po ostatnim, trzecim już wyroku w sprawie (wszystkie korzystne dla nas), w którym sąd ponownie zobowiązał MS do rozpatrzenia naszego wniosku, resort najpierw przedłużył termin odpowiedzi, a potem wydał kolejną decyzję odmowną, twierdząc że ustalenie, który z 35 pracowników pełni funkcje publiczne, jest bardzo czasochłonnym zadaniem.¯\_(ツ)_/¯
Szczegóły na stronie: https://siecobywatelska.pl/trzy-lata-temu-zapytalismy-o-delegacje-do-ministerstwa-sprawiedliwosci/

Wołam:


#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska
  • 22
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: ja mam tylko pytanie, bo w zasadzie widzę co jakiś czas wasze wpisy, ale tak jak tutaj... Po prostu nic z nich nie wynika. Mam wrażenie, ze z jednej strony to jest walka z wiatrakami, bo nie rozumiem po prostu, skoro sad 3 razy robi cos na wasza korzyść a wy nie umiecie tego wyegzekwować w zaden sposób.
  • Odpowiedz