Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Grejt_Sajaman: #!$%@?, OPie. 10 lat w tym dwa pod obrączka... Obecnie jakiś typ który bolcuje moją ex powiedział Jej że sobie nie życzy żebym do Niej pisał (pisałem raz na 1-2 tygodnie w stylu "co tam?" Kompletnie bez żadnych podtekstów) a Ta mi mówi, że Jej obecny boleć źle się z tym czuję i żebym nie pisał o ile to nie będzie konieczne xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Grejt_Sajaman: Nie pisz. Ja zrobiłem u siebie akcję Maverick. W sensie fire and forget. Poprosiłem żeby oddała obrączkę i elo. To nawet do mnie nie wpadła, tylko #!$%@?ła mi na działce resztę gratów. W tym 3 opony zimowe, do nie mojego samochodu, a czwarte zostawiła sobie na zapasie...

Żeby nie było, obrączki były moje. Sama dostałem swoje oo dziadkach, to przynajmniej mam świadomość że nikt mojej przerobionej nie będzie nosił. Amen
@EnderWiggin: U mnie obrączek nie było. W sumie znam się tylko z nią z instagrama... Kilka razy mnie blokowała, zdążyłem się poczuć jak po 10-letnim związku, bo wszystko było prócz skonsumowania relacji w realu :( nawet miała mnie pod pantoflem..