Wpis z mikrobloga

@Miskagnoju: Właściwie to jestem w stanie w to chyba nawet uwierzyć, że nawet taki dzban jeśli pooglądał jakieś tutoriale na jutubach i coś poczytał to zrobił lepszą w smaku pizzę niż Krzysztof. Ten placek Krzysztofa to karykatura pizzy i smak pizzy nie zależy od symetrycznie ułożonych składników i przez to wyglądu trochę lepszego - pod instagram. Łysego pizza nie wygląda ale to nie wiele znaczy.
Trudno w to uwierzyć, ale nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Miskagnoju: Moim zdaniem, chociaż nie jadam pizzy, a znam się na pichceniu.... obydwie pizze i spoconego Kśka i łysej kobry, są jej mierną namiastką.
Wyobraźcie sobie tylko jak pot strugami wylewa się z Kśka, kapie prosto na placek, to samo łysej kobry. Potem ten pot, tj woda pod wpływem temperatury odparowuje, a w pizzy zostaje sól i "mikroelementy" z potu obydwu grubasów..... Jeden chla te berbeluchę i pali pety, drugi.....walii piwsko,
@adik75: zgadzam się z tobą, natomiast zdjęcia pizzy Adama wskazują na zaprzeczenie słów Gapy. Adam robi pizze bardzo grubą. A Krzysztof daje mnie lub więcej składników, w zależności jaką klient oczekuje,co widać na fotkach i ciasto jest bardzo cienkie.
Ja byłbym zły słysząc co kumple publikują w świat, nawet jeśli nie wpłynie negatywnie na sprzedaż byłbym urażony.
Adam robi pizze bardzo grubą. A Krzysztof daje mnie lub więcej składników, w zależności jaką klient oczekuje,co widać na fotkach i ciasto jest bardzo cienkie.


@Miskagnoju: Nie mogę się zgodzić. Krzysztof robi dziwny placek a nie pizzę i czasami z "małej" rozwałkowywał na dużą blachę i przez to robił niby "na cienkim". To nie jest pizza tylko dziwny placek na kształt pizzy. Jak ktoś zrobi dziwaczne ciasto (podawał składniki) na drożdżówkę
Ja to bym wybral wynalazek machaja... pizze krzycha ciezko nazwac pizza, a on sam na to mowi placek. Walkowanie ciasta to bardziej na styl nowojorski niz na włoski, a walkuje bo zapeewne ciasto jest nieelastyczne... Samo walkowanie zabiera duzo wiecej czasu niz uformowanie rekoma dobrze przygotowanego ciasta. Pierwsze pizze machaja to typowe zakalce, ale wychodzi mu to coraz lepiej jak na początki. Obu im brakuje wiedzy na temat robienia pizzy. Mam jakies
@darth_invader: ten profesjonalny piec nastawia na 400 stopni chgw dlaczego, ma zwykły szamot na spodzie i przy takiej temperaturze będzie miał zjarane spody a górę niedopieczoną. Powinien zejść do temperatury odpowiedniej dla rodzaju pizzy (u niego to raczej classica) i zrezygnować z tego gownianego aluminium które w takiej temperaturze przecież to jakiś żart i trucie klientów.