Wpis z mikrobloga

Fajnie było. Minus taki, że prawie nic nie słyszałem ze słów Jurka czy Bukartyka i spółki i to trochę popsuło odczucia odnośnie zakończenia.

Otwarcie za to bardzo mnie wzruszyło ale musiałem się powstrzymać że łzami bo to tak nie wypadało w tłumie obok innych czerwonych.

Fajna przygoda i mam nadzieję, że za rok pojawię się tu znowu bogatszy o tegoroczne doświadczenie. Polecam takim #przegryw om z lekką fobią społeczną jak ja. Po trzech dniach nie ma problemu większego z podejściem do ziomka czy laski i poproszeniem o wyrzucenie szklanych butelek czy zgaszenie papierosa.

#polandrock #woodstock
Pobierz
źródło: comment_1659860765SY0k3IUHDFvliUaKWIhKH6.jpg
  • 12
@Tymajster: informacyjnym, porządkowi to ochrona - ja nie mam prawa niczego nikomu zabierać, jedynie informuje co jest zgodne z regulaminem i ludzie z reguły rozumieją i nie ma z reguły problemu.

Poza tym pomagam ogólnie w kwestiach informacji, punkty medyczne, konkretne miejsca, informacje na bramach dojazdowych.

Różne zadania są w grupach lotnych patrolu.
co się odwaliło po zakończeniu że czerwoni i niebiescy lecieli przez pole w stronę pasażu handlowego?


@Adry420: Medycy dostali info o zasłabnięciu, zgłaszający pomylił strony, medycy biegali szukając tego miejsca, za nimi czerwoni którzy w takich sytuacjach pomagają zabezpieczyć teren. Na deser jeszcze strażacy bodajże stwierdzili, że wspaniałym pomysłem będzie parawan.

Dobrze, że ludzi nie było dużo bo w razie paniki mogło być nieciekawie.